Sobota 23 Wrzesień 2017

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Specjalista ds. Sprzedaży Konferencji i Bankietów

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-09-12

Odsłony: 30

Nazwa firmy: Hotele Korona Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Hotele Korona Sp. z o.o. Hotele Korona to sieć ekskluzywnych pałacowych hoteli biznesowych - lider na Mazowszu w branży hotelarsko - gastronomicznej i konferencyjnej. O wybitnej jakości naszych usług świadczą zdobyte nagrody i wyróżnienia, m.in.: Mazowiecka Firma Roku 2010, Hotel Roku 2012, Top Hotel 2013. Naszym nadrzędnym celem jest, by nasz gość zawsze czuł się u nas jak Lord. Nasze dwa flagowe hotele: LORD Hotel & Conference Center**** w Warszawie przy Lotnisku Chopina WINDSOR Palace Hotel & Conference Center**** w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą

Specjalista ds. Sprzedaży Konferencji i Bankietów

Miejsce: mazowieckie / Legionowo (okolice), Jachranka (pow. legionowski)

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Legionowo (okolice), Jachranka (pow. legionowski)
Numer referencyjny: SW/SP/201709

Realizacja celów sprzedażowych w zakresie obsługi klientów B2B,
Analiza zapytań, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji,
Koordynowanie działań związanych z organizacją konferencji,
Współpraca z innymi działami w hotelu,
Nadzorowanie kompleksowej, prawidłowej obsługi imprez od przygotowania oferty, po realizację umowy,
Monitoring rynku oraz działań konkurencji,
Odpowiedzialność za wysoki standard obsługi

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, minimum 2-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej lub turystycznej,
Preferowane doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
Umiejętność budowania oraz zarządzania relacjami z klientami,
Zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta,
Umiejętność pracy pod presją zadań i czasu,
Dokładność i rzetelność

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o model współpracy B2B,
Ciekawą pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
Perspektywę rozwoju zawodowego,
Atrakcyjny pakiet benefitów (posiłki pracownicze, bardzo dobry program prowizyjny, elastyczny czas pracy)

Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Hotele Korona Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Majdańska 1."