Piątek 24 Listopad 2017

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Zastępca Dyrektora Hotelu

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-09-12

Odsłony: 58

Nazwa firmy: B&B Hotels Polska Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Hotel B&B Kraków Centrum Powstający w prestiżowej lokalizacji, w pobliżu Starego Miasta i Wawelu, sieciowy hotel (130 pokoi) znanej europejskiej marki, poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Zastępca Dyrektora Hotelu

Miejsce: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska:

nadzorowanie i koordynowanie pracy zatrudnionego personelu
nadzór nad realizacją standardów obsługi klienta i budowanie dobrego wizerunku hotelu
wdrażanie oraz dbanie o przestrzeganie wytycznych i procedur sieci
współpraca i nadzór nad pracą wszystkich działów
prowadzenie działań sprzedażowych prowadzących do pozyskania nowych klientów
planowanie i koordynowanie działań na terenie hotelu
współtworzenie analiz optymalizacji kosztów
współpraca z dostawcami

Wymagania:

​doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte przez okres minimum 1 roku
umiejętność budowania relacji międzyludzkich
umiejętność pracy zespołowej
​umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu
​wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
​dyspozycyjność
​zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu​
​kreatywność i przedsiębiorczość
​operatywność i dobra organizacja pracy​
​zdolność analitycznego myślenia​
​bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość dodatkowego języka obcego mile widziana​
​znajomość programu PMS Opera będzie dodatkowym atutem.
​praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel​
czynne wspieranie dyrektora hotelu w realizacji powierzonych celów finansowych i jakościowych​

Oferujemy:

pracę w młodym dynamicznym zespole.
​możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach sieci B&B Hotels.
​szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami