Sobota 20 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Club Manager

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-09-19

Odsłony: 212

Nazwa firmy: CityFit Management Sp. z o.o. - Pracuj.pl

CityFit Sp. z o.o. poszukuje wysoce zmotywowanej i ponadprzeciętnej osoby na stanowisko Club Managera do rozwijającej się sieci klubów fitness, działających 24h, 7dni w tygodniu. Osoba ta będzie miała okazję tworzyć przyszłość polskiej branży fitness zarządzając rewolucyjnym i innowacyjnym klubem fitness.

Club Manager

Miejsce: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska:

Główne obowiązki:

organizacja działań związana z otwarciem klubu CityFit,
odpowiedzialność za wzorowe funkcjonowanie operacyjne klubu,
implementacja metod prowadzących do utrzymania wysokiego poziomu retencji członków klubu,
stworzenie i utrzymanie wysokiej kultury organizacyjnej klubu, skupiającej się poprzez działania operacyjne na bardzo wysokiej jakości obsługi klienta,
dbałość o egzekwowanie procedur związanych z funkcjonowaniem klubu przez wszystkich członków zespołu oraz dostarczanie informacji zwrotnej na temat rezultatów działań całego zespołu w celu ciągłej optymalizacji procesów,
współtworzenie lokalnej strategii marketingowej w celu poprawy penetracji lokalnego rynku,
rekrutacja oraz zarządzanie zespołem klubu,
przeprowadzanie treningów, szkoleń, zebrań oraz motywowanie członków zespołu,
współpraca z zespołem trenerów personalnych,
bezpośredni kontakt z klientami klubu,
współtworzenie regionalnej strategii rozwoju współpracy B2B i B2C,
regularne raportowanie do zarządu wszystkich aspektów związanych z działaniem klubu.

Wymagania:

co najmniej 2-3 letnie doświadczenie menadżerskie poparte sukcesami w branży związanej z obsługą klienta, taką jak: hotelarska, fitness, służba zdrowia,
udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta,
gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
nieposzlakowana opinia kandydata.

Oferujemy:

pracę w firmie, która dba o rozwój swoich pracowników oraz inwestuje środki w najlepszą kadrę,
możliwość awansu zawodowego oraz gwarancję rozwoju kariery,
firmę, która ceni postępujący proces doskonalenia zawodowego swoich pracowników.

Jeżeli postrzegasz siebie jako kandydata na powyższe stanowisko, nie wahaj się i wyślij do nas swoje CV za pomocą Aplikuj z dopiskiem w tytule „Club Manager _nazwa miasta_imię i nazwisko”

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Oświadczam, że informacje umieszczone w moich dokumentach aplikacyjnych są aktualne i prawdziwe. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji firmy CityFit Sp. z.o.o. zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem(łam) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również że podanie tych danych było dobrowolne.”

Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane z przyczyn formalnych.