Sobota 20 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Specjalista ds. Marketingu

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-09-20

Odsłony: 153

Nazwa firmy: DOBRY HOTEL MIĘCZKOWSKI SP.K. - Pracuj.pl

http://www.dobryhotelgroup.pl/ Sieć hoteli Dobry Hotel, zarządzająca 7 hotelami i 3 restauracjami, w związku z dynamicznym rozwojem, do pracy w centrali firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska:

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

zarządzanie treściami na stronie i obsługa CMS
obsługa Social Media
wysyłka newslettera
przygotowywanie prezentacji firmowych
tworzenie materiałów graficznych we współpracy z grafikami
tworzenie materiałów reklamowych i informacyjnych dla działu handlowego
planowanie, realizacja i weryfikacja jakości materiałów BTL
wsparcie w organizacji targów i eventów

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

wysokiej kreatywności, „lekkiego pióra”
doskonałej organizacji pracy własnej
wysokich umiejętności interpersonalnych
bardzo dobrej znajomości MS Office
bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
prawo jazdy kat. B
doświadczenia na podobnym stanowisku – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Wybranym kandydatom oferujemy:

ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
możliwość rozwoju
stabilne warunki zatrudnienia
pracę pon-pt w godz. 8.00-16.00
posiłek pracowniczy
zniżki na usługi w obrębie hoteli sieci Dobry Hotel.

Forma kontaktu:

Aplikacje prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o podanie nazwy stanowiska, miasta i hotelu, do którego Państwo aplikują.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy także o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

Uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych na potrzeby spółki Dobry Hotel Mięczkowski Sp. K. Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów do pracy w Dobry Hotel Mięczkowski Sp. K. z siedzibą w Sopocie 81-762, ul. Pułaskiego 18-20, uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane, poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie takich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy o nieuczestniczenie w procesie rekrutacyjnym.