Czwartek 28 Marzec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Recepcjonista/Recepcjonistka

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-09-20

Odsłony: 57

Nazwa firmy: AMW HOTELE Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Dynamicznie rozwijająca się firma posiadająca obiekty hotelowe w całej Polsce w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Recepcjonista/Recepcjonistka

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

WARSZAWA, HOTEL BELWEDERSKI

wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych
przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości
naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości

Wymagania:

wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
preferowane będą osoby mające doświadczenie zawodowe oraz znające obsługę programu recepcyjnego DM PLAZA
znajomość przynajmniej 1 języka obcego (preferowana będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego) umożliwiająca komunikację ustną i pisemną z zagranicznymi gośćmi hotelowymi
obsługa komputera, znajomość środowiska MS Office
dobra organizacja pracy, samodzielność
miła aparycja
umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
dyspozycyjność – praca w niedzielę, święta, w nocy (12 godzinny system pracy)

Oferujemy:

umowę o pracę
stałe wynagrodzenie
szanse związane z rozwojem organizacji i przedsiębiorstwa
pakiet socjalny: opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia

Forma kontaktu:

Aplikacje (cv, list motywacyjny) wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania

Termin nadsyłania podań: 19.10.2017 r.
W temacie maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska i lokalizacji.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie oraz przetwarzanie przez firmę AMW HOTELE Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. św. Jacka Odrowąża 15, danych osobowych przekazanych w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych - zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2016 r. poz. 926 ze zm.) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do wglądu, zmiany, usuwania danych osobowych.”

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją