Piątek 29 Marzec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Zastępca Menedżera Restauracji Hotelowej

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-10-20

Odsłony: 86

Nazwa firmy: Hotel Number One - Pracuj.pl

Czy wiedziałeś, że HOTEL NUMBER ONE to nowoczesna i super zlokalizowana inwestycja hotelowa w Gdańsku w bezpośrednim sąsiedztwie przepięknej malowniczej, gdańskiej starówki i najpiękniejszych plaż na Wybrzeżu? Nowopowstały Hotel Number One to inwestycja o wyjątkowym charakterze, w którym dzięki Tobie zatrzymają się wyjątkowi Goście . … i dlatego i w związku z tym poszukujemy:

Zastępca Menedżera Restauracji Hotelowej

Miejsce: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

zarządzanie działalnością i kosztami restauracji,
zarządzanie personelem lokalu,
prawidłowe i efektywne planowanie pracy podległego zespołu,
jakość obsługi klientów i wysoki standard usług,
dbanie o rozwój restauracji i jej renomę na rynku,
wyniki sprzedaży i wysokość przychodów restauracji,
nadzorowanie poziomu stanu magazynowego i realizacje budżetowe,
kontakty z klientami w ramach organizacji imprez okolicznościowych i firmowych,
w tym przygotowanie ofert i negocjacje ceny,
kontakty z dostawcami, optymalizację kosztów zakupu,
promocję i reklamę restauracji,
współpracę z księgowością, kadrami i działem sprzedaży,
przestrzeganie przepisów sanepidu, bhp i ppoż.

Wymagania:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej,
doświadczenia w zarządzaniu personelem oraz budowaniu dobrych relacji zarówno z pracownikami,
jak i klientami,
doświadczenia w zakresie organizacji przyjęć i cateringu,
dobrej znajomości zagadnień gastronomicznych, w tym marketingu i sytemu HACCP,
wysokich zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych,
bardzo dobrej organizacji pracy,
analitycznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji,
analizy sytuacji i rozwiązywania problemów,
entuzjazmu i zaangażowania w dążeniu do podnoszenia najwyższych standardów obsługi klienta,
kreatywności i elastyczności,
wysokiej kultury osobistej,
dobrej znajomości języka angielskiego,
znajomości procedur i przepisów bhp i ppoż.
aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej.

Oferujemy:

umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
swobodę działania – uwielbiamy kreatywność i skuteczność
niezbędne narzędzia do pracy
stabilną pracę w najnowszym hotelu w Gdańsku
pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi ukierunkowanych na współpracę
możliwość udziału w ciekawych projektach

Forma kontaktu:

Aplikacje z dopiskiem RDM prosimy składać za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o zamieszczanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)."

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

www.hotelnumberone.pl

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją