Piątek 29 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Recepcjonista / Recepcjonistka

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-11-21

Odsłony: 107

Nazwa firmy: Hotel Hampton by Hilton - Pracuj.pl

Hampton by Hilton to wielokrotnie nagradzana marka obsługująca gości zwracających uwagę na wartość oraz jakość. Dzięki 1900 obiektom w 15 krajach na całym świecie mamy wszystko, czego potrzebujesz w trakcie podróży służbowych i turystycznych. Docenisz wysoką jakość zakwaterowania, udogodnienia w pokojach, konkurencyjne ceny oraz przyjazną obsługę. Znajdziesz tu również wiele bezpłatnych dodatków, takich jak darmowe WiFi czy gorące śniadanie w cenie – wszystko to wsparte naszą stuprocentową gwarancją satysfakcji (100% Satisfaction Guarantee™), wzmacniającą nasze zaangażowanie w zapewnianie doskonałej obsługi. Hampton by Hilton Warsaw City Centre poszukuje osoby na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Obowiązki:

Zapewnienie wysokiego poziomu obługi gości
Wmeldowywanie/wymeldowywanie gości hotelowych
Odpowiadanie na wszelkie zapytania gości
Przyjmowanie rezerwacji
Promowanie programu lojalnościowego HHonors
Obsługa gości w barze hotelowym
Współpraca z innymi działami hotelu

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku recepcjonisty, barmana lub w dziale rezerwacji mile widziane
Znajomość systemu Opera mile widziana
Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
Prawo jazdy kat.B
Znajomość pakietu MS Office
Orientacja na klienta I otwartość na ludzi
Zdolności organizacyjne i komunikacyjne
Dyspozycyjność I zaangażowanie

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych."

Hotel Hampton by Hilton Warsaw City Centre
ul. Wspólna 72
00-687 Warszawa
Polska