Poniedziałek 22 Styczeń 2018

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Koordynator Działu Graficznego - Grafik Kreatywny

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-01-13

Odsłony: 25

Nazwa firmy: Farmona Hotel Business & SPA - Pracuj.pl

Koordynator Działu Graficznego - Grafik Kreatywny

Miejsce: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska:

ZADANIA NA STANOWISKU:

Tworzenie projektów graficznych oraz koncepcji wizualnych związanych z kompleksową kreacją wizerunku i designu marki,
Tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych wzorów opakowań, grafik opakowań, layoutów, stoisk targowych,
Koordynowanie prac zespołu oraz działań związanych z produkcją materiałów marketingowych,
Monitorowanie sytuacji rynkowej oraz analiza / śledzenie istniejących światowych i krajowych trendów konsumenckich,
Dbałość o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy oraz z agencjami zewnętrznymi w ramach realizowanych projektów,
Komunikacja reklamowa podległych marek,
Współpraca z producentami opakowań oraz drukarniami, akceptacje druków opakowań.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe – plastyczne i projektowe, związane z grafiką użytkową i formami przemysłowymi,
Min. 7 – letnie (poparte portfolio) doświadczenie zawodowe w branży graficznej,
Kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania,
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, bardzo dobra organizacja pracy własnej i pracy w zespole,
Terminowość, samodzielność - otwartość na pracę z ludźmi i angażowania ich w prowadzone działania,
Dobra znajomość języka angielskiego.

Dużym atutem będzie doświadczenie w komercyjnej kreacji produktów, najchętniej w branży kosmetycznej i FMCG.

Oferujemy:

Interesującą i pełną wyzwań pracę, w firmie kosmetycznej, która stawia na rozwój poprzez odważne, nowoczesne i niesztampowe rozwiązania estetyczne,
Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy,
Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
Benefity w ramach polityki prorodzinnej: “FARMONA Przyjazna Rodzinie”,
Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego w temacie zgłoszenia, oraz o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.