Piątek 29 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kierownik Zmiany Recepcji

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-02-15

Odsłony: 158

Nazwa firmy: Hotel InterContinental Warszawa - Pracuj.pl

InterContinental Warszawa jest nowoczesnym, pięciogwiazdkowym hotelem wchodzącym w skład InterContinental Hotels Group, jednej z największych sieci hotelarskich na świecie. Profesjonalny zespół pracowników oraz wysoki standard usług sprawia, że nasz hotel jest wyjątkowym miejscem dla naszych gości. Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności. Aktualnie do Działu Recepcji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zmiany Recepcji

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

(KZR-02-2018)

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia wysoką jakość obsługi gości poprzez sprawne zarządzanie zespołem recepcjonistów na zmianie. Sprawuje nadzór nad przeprowadzaniem procesu zameldowania i wymeldowania gości. Zapewnia rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Wymagania:

min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub dwuletnie doświadczenie
na stanowisku Recepcjonisty
umiejętność sporządzania raportów finansowych
znajomość procedury zamknięcia doby hotelowej
umiejętność zarządzania zespołem
dobre umiejętności organizacyjne
i komunikacyjne
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta
znajomość programu hotelowego Opera
dobra znajomość pakietu MS Offic
dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy:

pracę w prestiżowej firmie
w międzynarodowym środowisku
zatrudnienie w ramach umowy o pracę
prywatną opiekę medyczną
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, programu sportowego
świadczenia z ZFŚS, m.in. świąteczne karty podarunkowe
zniżki na produkty i usługi hotelowe sieci IHG w kraju i za granicą
możliwość korzystania z pralni oraz parkingu hotelowego
posiłki w restauracji pracowniczej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonego przez firmę Sienna Hotel sp. z o.o. (dawniej Lanzarota Investments sp. z o.o. Sienna Hotel S.K.A.) z siedzibą w Warszawie przy ul. Emilii Plater 49 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz 926, ze zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania.”