Piątek 29 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Recepcjonistka / Recepcjonista

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-06-21

Odsłony: 122

Nazwa firmy: ZNP ZG Hotel Logos filia OUPIS - Pracuj.pl

ZNP ZG Hotel Logos filia OUPIS HOTEL LOGOS położony jest w Śródmieściu Warszawy nad brzegiem Wisły, vis a vis stadionu PGE Narodowego. Do dyspozycji GOŚCI oddajemy 142 przytulne, urządzone pokoje jedno i dwuosobowe o zróżnicowanym standardzie. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisku:

Recepcjonistka / Recepcjonista

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie jak najlepszej obsługi Gości hotelowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Obowiązki:

dokonywanie niezbędnych czynności i formalności w celu zakwaterowania,
prawidłowego przebiegu pobytu Gościa w hotelu,
dbałość o wysoki standard obsługi Gości,
przyjmowanie rezerwacji telefonicznych,
meldowanie i wymeldowanie Gości,
naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży,

Wymagania:

wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja,
znajomość języka angielskiego,
doświadczenie w zakresie obsługi klienta,
gotowość do pracy w systemie zmianowym (także w weekendy i święta),
doświadczenie zawodowe w pracy w recepcji hotelowej,
wykształcenie min. średnie - preferowane o profilu hotelarskim lub turystycznym.

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
pracę w młodym, dynamicznym zespole,
motywujący system wynagradzania,
prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe.

Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe wymagania, prosimy o przesłanie życiorysu, wpisując w temacie aplikacji nazwę stanowiska „RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA” klikając w przycisk APLIKUJ.

Wszystkim zainteresowanym kandydatom z góry dziękujemy za przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Związek Nauczycielstwa Polskiego ZG Hotel Logos filia OUPiS siedzibą w Warszawie (00-379), przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Administratorem podanych danych jest Związek Nauczycielstwa Polskiego ZG Hotel Logos Filia OUPiS siedzibą w Warszawie (00-379) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33.
W ZNP ZG Hotel Logos powołany jest inspektor ochrony danych, do którego można kierować zapytania na adres: dane@hotellogos.pl

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu z przeprowadzenia rekrutacji.

Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.).

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do innych podmiotów oraz do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.