redakcja@hotelinfo24.pl

| Reklama w Hotelinfo24

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Zarządzanie w hotelu | Sprzedaż i marketing | Obsługa gościa | Pion hotelowy | Gastronomia | Baza wiedzy | Ciekawostki | Testy | SPA & Wellness

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kucharz

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2013-10-25

Odsłony: 69

Nazwa firmy: Hotel & SPA Młyn - Pracuj.pl

W związku z restrukturyzacją poszukuje ambitnych kandydatów chcących wziąć udział w tworzeniu nowej gastronomii hotelowej na stanowisku:

Kucharz

Miejsce: kujawsko-pomorskie / Włocławek

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Kucharz będzie odpowiedzialny/-a za zapewnienie właściwego przygotowania potraw zgodnie z obowiązującymi standardami, tworzenie ofert kulinarnych, podejmowanie inicjatyw we wprowadzaniu nowych dań i trendów kulinarnych, zamawianie towaru i surowców oraz racjonalnie gospodarowanie nimi, przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny oraz standardów HACCP.

Wymagania:

pomysłowość, innowacyjność, kreatywność
pasja do gotowania
doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza
znajomość standardów hotelowych w zakresie bankietów, konferencji, barów i restauracji
znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP)
bardzo bobra organizacja pracy własnej
motywacja, zaangażowanie i zapał do pracy
zdolność do harmonijnej pracy w warunkach stresu
dyspozycyjność
aktualna książeczka sanitarna

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania
możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego
możliwość udziału we współtworzeniu nowej jakości gastronomii Hotelu & SPA Młyn
ewentualną pomoc przy relokacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Hotel & SPA Młyn z siedzibą we Włocławku."

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z hotelarstwem oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w hotelarstwie.

Za jedyne 12 zł netto (jedno stanowisko) opublikujemy Twoją ofertę na miesiąc czasu, która dotrze do hotelarzy lub osób zainteresowanych tą branżą odwiedzających nasz serwis.

Oprócz standardowej publikacji w dziale Praca w hotelarstwie, wzmianka o ofercie zostanie raz w tygodniu przesłana do subskrybentów naszego newslettera (przez okres emisji ogłoszenia).

Już teraz zamieść swoją ofertę!