Czwartek 28 Marzec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Supervisor Restauracji

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2016-05-26

Odsłony: 278

Nazwa firmy: IBB Andersia Hotel - Pracuj.pl

Kiedy w pracę wkłada się serce, każda najdrobniejsza rzecz zostaje wykonana z pasją. Entuzjazm i wyobraźnia zamieniają rzeczy zwykłe w niezwykłe. Z szacunku, kreatywności, i profesjonalizmu we wszystkim, co robimy stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, IBB Andersia Hotel. Gdzie spełnienie wymagań każdego Gościa i każdej jego potrzeby jest dla nas największą satysfakcją. Hotel, którego dynamiczna, zawsze otwarta i elastyczna obsługa dba, by Gość czuł się jak w domu i wracał do nas przy każdej kolejnej okazji. Jesteśmy aktywni i twórczy. Naszą misją jest oferowanie usług hotelowych, gastronomicznych oraz konferencyjnych na najwyższym poziomie. Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Supervisor Restauracji

Miejsce: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska:

Nie musisz mieć doświadczenia, ale musisz kochać kontakt z Gośćmi i mieć
duszę prawdziwego „Gospodarza” !
Szukamy kogoś, kto w pracę wkłada całe swoje serce, bo jest to jego pasja!

Jeśli zawsze Cię interesowało, jak wygląda zarządzanie profesjonalną restauracją, albo już to umiesz, jeśli śledzisz kulinarną strefę w Internecie…
Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz się sprawdzić w profesjonalnej restauracji…
Zapraszamy do nas!

OGÓLNY OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie Restauracją Flavoria w Hotelu.
Do jej obowiązków będzie należała koordynacja i nadzór nad perfekcyjną obsługą Gości Restauracji, zarówno indywidualnych, a’la carte, jak i Gości bankietów oraz konferencji. Będzie zarządzała podległymi pracownikami.
Będzie odpowiedzialna za najwyższą jakość usług świadczonych w Restauracji Flavoria, mogącej pomieścić do 90 Gości. Do jej głównych wyzwań będzie należał stały rozwój Restauracji, utrzymywanie relacji z Gośćmi oraz dbanie o wizerunek Restauracji i Hotelu.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

Zapewnienie najwyższej jakości usług gastronomicznych we wszystkich aspektach;
Wsparcie i współpraca z Kierownikiem Gastronomii;
Realizacja założeń budżetowych; Maksymalizacja przychodów i minimalizacja kosztów w Restauracji Flavoria;
Proponowanie i wdrażanie nowych, innowacyjnych, zgodnych ze światowymi trendami, rozwiązań w obszarze Restauracji i obsługi Gości;
Organizacja pracy Restauracji, zarządzanie oraz szkolenie personelu;
Zapewnienie wzorowej współpracy z pozostałymi działami hotelowymi.

Wymagania:

Poczucie estetyki;
Umiejętność prowadzenia działań marketingowych i sprzedażowych z nastawieniem na wyniki i jakość;
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
Samodzielność w podejmowaniu decyzji, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

Możliwość pracy i rozwoju w profesjonalnej restauracji, u boku doświadczonego Kierownika Gastronomii
Pracę w prestiżowym miejscu i jednym z najlepszych Hoteli w Polsce
Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szkolenia i udział w konkursach
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia;
Szereg benefitów socjalnych, w tym prywatną opiekę medyczną; dofinansowanie do karty Multisport, uprawniającej do korzystania centrów fitness, siłowni, basenów; dofinansowanie do kart McFit

Forma kontaktu:

Aplikację z nazwą stanowiska w temacie wiadomości prosimy nadsyłać za pośrednictwem
opcji Aplikuj.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08. 1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją