Czwartek 28 Marzec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kierownik Obiektów Rekreacyjno-Gastronomicznych

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2016-05-27

Odsłony: 269

Nazwa firmy: Rekrutacja ukryta - Pracuj.pl

Rekrutacja ukryta Firma produkcyjna z wieloletnią tradycją i doświadczeniem na rynku z siedzibą na terenie województwa podkarpackiego, powiat przemyski

Kierownik Obiektów Rekreacyjno-Gastronomicznych

Miejsce: podkarpackie / podkarpackie

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie nowych klientów,
Przygotowanie ofert dla klientów,
Zarządzanie zespołem pracowników,
Dbałość o jakość obsługi klienta.
Dbałość o pozytywny wizerunek obiektu,
Współpraca w ramach organizacji imprez, spotkań i konferencji,
Dbałość o wysoki standard usług oraz zadowolenie klientów.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Umiejętność zarządzania zespołem,
Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność,
Zaangażowanie, samodzielność,
Dobra organizacja pracy,
Skuteczne planowanie i zarządzanie kosztami,
Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji,
Dyspozycyjność i elastyczność,
Otwartość na zmiany,

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
Wysokie wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy

Forma kontaktu:

CV, list motywacyjny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją