Piątek 29 Marzec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Pokojowa - serwisowa w hotelu***

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2016-06-26

Odsłony: 364

Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Hotelarsko - Turystyczne Sp. zo.o.

Firma posiada hotele*** oraz obiekty biurowe.

Pokojowa - serwisowa w hotelu***

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Pokojowa – serwisowa w hotelu***

Wymagania:

Wymagania:
- pożądane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

Firma oferuje:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- stabilne zatrudnienie
- ciekawą pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Forma kontaktu:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV adres e-mail kadry@pht.pl.
lub adres Al.Solidarności 61 03-402 Warszawa

www: www.pht.pl

email: kadry@pht.pl

Telefon: 22 2016390

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją