Czwartek 25 Kwiecień 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Manager Hotelu

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2016-07-21

Odsłony: 430

Nazwa firmy: Sigmar Recruitment Poland Sp. z.o.o - Pracuj.pl

Sigmar Recruitment jest jedną z najlepszych europejskich agencji rekrutacyjnych. Od momentu powstania w 2002 roku, marka Sigmar stała się synonimem wysokiej jakości usług, rzetelności, aktywnego oraz energicznego podejścia do rekrutacji. Współpracujemy zarówno z polskimi, jak i międzynarodowymi firmami. Kluczem do naszego sukcesu jest budowanie długoterminowych relacji z klientami i kandydatami. Dla Naszego klienta, prestiżowego hotelu 5-gwiazdkowego, świadczącego usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych poszukujemy Osób na stanowisko:

Manager Hotelu

Miejsce: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska:

bk22/2016-07-21

Obowiązki na stanowisku:

kompleksowe zarządzanie hotelem
przygotowanie i realizacja planów budżetowych i marketingowych
tworzenie strategii marketingowej
ustalanie cen, planów cenowych i stawek usług
kontrola, monitorowanie oraz raportowanie realizacji budżetu
zarządzanie personelem określanie i wprowadzanie polityki kadrowej i procedur zarządzania kadrami.
negocjacje i współpracę z dostawcami i partnerami
analiza rynku usług hotelarskich i gastronomicznych
nadzór nad jakością obsługi klientów

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

6-10-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży hotelarskiej
wykształcenia wyższego
znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
umiejętności menadżerskich, zarządzania
umiejętności analitycznych oraz organizacyjnych
wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje:

atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w bardzo dobrej atmosferze
możliwość rozwoju
możliwość pracy w prestiżowej, stabilnej firmie

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją