Piątek 29 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Sales Manager (Hotel 4*)

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2016-07-21

Odsłony: 175

Nazwa firmy: Hays Poland - Pracuj.pl

Twoja następna firma Nasz Klient to 4-gwiazdkowy hotel należący do prestiżowej, międzynarodowej sieci, oferujący najwyższy standard usług gościom indywidualnym i korporacyjnym, posiadający bogate zaplecze gastronomiczne i konferencyjne.

Sales Manager (Hotel 4*)

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

NR REF.: 1077314
Wynagrodzenie:4 - 6 tys. zł

Twoje następne stanowisko
Szukamy Kandydatów na stanowisko Sales Manager. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż pokoi, konferencji i bankietów, realizację celów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów oraz budowę trwałych relacji biznesowych. Dodatkowo do obowiązków Sales Managera należeć będzie reaktywna obsługa zapytań z segmentu korporacyjnego i MICE.

Wymagania:

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z minimum doświadczeniem w sprzedaży MICE i/lub korporacyjnej zdobytym w branży hotelarskiej. Od Kandydatów oczekujemy doskonale rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych, orientacji na wynik, doskonałych umiejętności zarządzania czasem i zdolności do pracy w dynamicznym środowisku. Dobra znajomość języka angielskiego jest konieczna.

Oferujemy:

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe w przedziale 4000 - 6000 PLN brutto, system premiowy oraz możliwości rozwoju w strukturach międzynarodowej organizacji.