Sobota 20 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Specjalista ds. Sprzedaży

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2016-07-25

Odsłony: 160

Nazwa firmy: Jobs Plus - Pracuj.pl

Jobs Plus – agencja doradztwa personalnego, która od 2005 aktywnie wspiera swoich Klientów w znalezieniu najlepszych pracowników, obecnie dla swojego Klienta działającego w branży turystycznej, poszukuje nowego pracownika. Dołącz do luksusowego hotelu butikowego ulokowanego w malowniczych Mazurach na stanowisku:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

Pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz grupowych
Promocja hotelu w instytucjach
Sprzedaż dodatkowych ofert wyspecjalizowanych hotelu (w tym m.in. Ośrodka Jeździeckiego)
Budowanie relacji z kluczowymi klientami
Stworzenie polityki ofertowej - tworzenie ofert wyspecjalizowanych, dedykowanych, okolicznościowych
Współpraca z działem marketingu

Wymagania:

Wyksztalcenie wyższe – turystyka/hotelarstwo lub zarządzanie/marketing
Doświadczenie na podobnym stanowisko – min. 2 lata
Doświadczenie w sprzedaży usług B2B – warunek konieczny
Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym, niemiecki i/lub rosyjski – jako dodatkowy atut
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Umowa o pracę
Wynagrodzenie oparte o pensję podstawową oraz system premiowy
Pracę w hotelu o najwyższych standardach
Pracę w centrum Warszawy (hotel jest na Mazurach)

Zapraszamy osoby energiczne, otwarte, które czują, że odnalazłyby się w tej roli. Prosimy przesyłać CV poprzez przycisk aplikowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu
rekrutacyjnego.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.