Sobota 20 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Zastępca Kierownika Recepcji

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2016-09-28

Odsłony: 115

Nazwa firmy: Orbis S.A. - Pracuj.pl

MERCURE GDYNIA CENTRUM

Zastępca Kierownika Recepcji

Miejsce: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska:

Numer referencyjny: AFOM/MGC/0916

Zapewnienie profesjonalnych, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję,
Maksymalizowanie przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i usług hotelowych,
Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników,
Szkolenie i rozwój pracowników recepcji,
Przestrzeganie standardów marki Mercure.

Wymagania:

OSOBOWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI

Jeśli:

Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać
Rozwój członków zespołu daje Ci satysfakcję
Wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność
Uśmiech na twarzy gości jest Twoją osobistą satysfakcją
Potrafisz wczuć się w sytuację gościa, pomóc mu i znaleźć odpowiednie rozwiązanie
Lubisz swoje miejsce pracy i zachęcasz gości do korzystania z usług
Posiadasz silną motywację do samodoskonalenia i rozwoju

Dołącz do nas, otwierają się przed Tobą LEPSZE PERSPEKTYWY.

NASZE OCZEKIWANIA

Powinieneś być osobą otwartą, chętną do poznawania nowych zagadnień, pozyskiwania i rozwijania umiejętności, której praca jest jednocześnie jej pasją. Potrafisz pracować z innymi, dążyć do osiągnięcia wspólnego celu i mieć z tego satysfakcję. Starasz się osiągać oczekiwane rezultaty świadcząc jak najlepsze usługi. Komunikujesz się w języku angielskim.

Jeśli spełniasz nasze wymagania to z radością powitamy Cię W NASZYM ZESPOLE!

Oferujemy:

JAK O CIEBIE ZADBAMY

Zapewnimy Ci umowę o pracę
Nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć
Pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach i toczących się projektach
Damy możliwość rozwoju w światowej sieci AccorHotels

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Orbis S.A., spółki zależne oraz spółki powiązane kapitałowo z Orbis S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Brackiej 16 (zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. W przypadku braku zgody, prosimy nie klikać tego przycisku.