Środa 24 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Recepcjonista / Recepcjonistka

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2016-09-28

Odsłony: 58

Nazwa firmy: Hotel Topacz Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Luksusowy obiekt hotelowy Zamek Topacz Hotel & Spa, znajdujący się na przedmieściach Wrocławia, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce: dolnośląskie / Ślęza (pow. wrocławski), Wrocław

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Zamek Topacz, Ślęza, ul. Główna 12

Do głównych zadań Recepcjonistki /Recepcjonisty należeć będzie:

bezpośrednia obsługa gości hotelowych, meldowanie i wymeldowywanie gości,
wystawianie dokumentów sprzedaży,
przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych,
dbałość o wysoki standard obsługi gości.

Wymagania:

doświadczenie w pracy w recepcji hotelowej,
wyższe wykształcenie, mile widziane kierunkowe,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem (niemiecki, francuski, włoski lub rosyjski),
miła aparycja i schludny wygląd,
wysoka kultura osobista,
komunikatywność i otwartość,
dobra organizacja pracy,
dobra znajomość pakietu MS Office,
umiejętność pracy pod presją czasu,
dyspozycyjność, praca zmianowa (07:00-19:00 / 19:00-07:00),

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia,
szkolenia,
możliwość rozwoju,
pracę w profesjonalnym zespole,
prywatną opiekę medyczną,
pakiet sportowo-rekreacyjny.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV (zatytułowanego imieniem i nazwiskiem) za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych)”.