Poniedziałek 24 Czerwiec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Ciekawostki

Ciekawostki


Zabytkowe jachty na Warmii i Mazurach

W piątek zaplanowano przybycie uczestników zlotu do portu. Potem jednostki będą udostępniane do zwiedzania. W sobotę nastąpi oficjalne otwarcie zlotu oraz prezentacja jachtów przez kapitanów.Następnie odbędą się regaty... więcej»

Podróże z dziećmi według Emirates

Już wkrótce tysiące rodzin uda się na zasłużone wakacje. Linia lotnicza Emirates radzi, jak przygotować się do podróży z  niemowlętami i małymi dziećmiLinie Emirates, którym zależy na jak najwyższym komforcie... więcej»

Polska Organizacja Turystyczna i blogerzy promują najpiękniejsze regiony naszego kraju!

Polska Organizacja Turystyczna organizuje pierwsze Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. To jedyna tego typu akcja w Polsce, której celem jest promowanie 16 najpiękniejszych regionów naszego kraju. POT zaprasza do... więcej»

Śląskie: Szlak Zabytków Techniki można zwiedzać przez cały rok

Nie zdążyliście odwiedzić wszystkich interesujących obiektów podczas INDUSTRIADY 2018? Nic straconego, Szlak Zabytków Techniki można zwiedzać przez cały rok. A na wakacje przygotowano specjalne atrakcjeBytom →... więcej»

Polska oczami youtuberów

Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Paweł Szefernaker oraz prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk zainaugurowali oficjalnie... więcej»

Serwis rezerwacji ClearCost otwiera ofertę pre-ITO

Nowy startup rezerwacji hotelowych zamierza zmniejszyć koszty zakwaterowania i wydatki na marketing hoteli przez wprowadzenie pionierskiego systemu rezerwacji.Serwis rezerwacji hotelowych ClearCost ogłosił dziś otwarcie... więcej»

Najwspanialsze na świecie kierunki dla miłośników jogi z liniami Emirates

Budda nauczał, że „lepiej dobrze podróżować niż dotrzeć do celu”. Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi linie Emirates zapraszają wszystkich joginów na wspólną podróż do najwspanialszych kierunków dla... więcej»

Polisa z biura podróży może nie wystarczyć! Za leczenie za granicą turysta zapłaci nawet 300 000 zł

Nawet 300 tys. złotych turysta może zapłacić z własnej kieszeni w razie wypadku lub choroby za granicą. Ubezpieczenia oferowane przez biura podróży często posiadają bowiem zbyt niskie sumy gwarantowane kosztów... więcej»

Przedsiębiorcy turystyczni z Austrii na Pomorzu Zachodnim

Dwunastoosobowa grupa przedstawicieli Izby Gospodarczej Górnej Austrii z Linz, prezesów biur podróży i dyrektorów wydziałów, której towarzyszył konsul generalny w Linzu prof. Christian Hofer, od 6 do 9 czerwca... więcej»

My Emirates Pass powraca na czas lata

Tego lata linie lotnicze Emirates dają swoim klientom kolejne powody by odwiedzić Dubaj i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Wszystko dzięki powrotowi My Emirates Pass, ekskluzywnej karty członkowskiej, która daje podróżnym... więcej»

Promocja rowerowej trasy na Pikniku Olimpijskim

To jedyna taka impreza w Polsce, gdzie można było spotkać polskich medalistów olimpijskich i sportowców. Podczas tego wydarzenia promowano również najdłuższą trasę rowerową w naszym kraju – Green Velo.Motywem... więcej»

Wagony kijowskiego metra w barwach polskiej turystyki

Od początku czerwca do końca lipca w kijowskim metrze można obejrzeć reklamę aktywnego wypoczynku w Polsce. Ozdobiony wielkoformatowymi zdjęciami pociąg najpopularniejszej, czerwonej linii kijowskiego metra promuje... więcej»

Dom Rodzinny Jana Pawła II odwiedziło już milion turystów

To wielka radość, ale też zaszczyt. Czuje się od dzisiaj ambasadorem Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach – mówiła w czwartek pani Monika, która okazała się milionową odwiedzającą Muzeum... więcej»

„Lubuskie zachwyca” we Wrocławiu

Do końca sierpnia można podziwiać we Wrocławiu wystawę „Lubuskie zachwyca”. Związana jest ona z 10-leciem współpracy Województwa Lubuskiego i Wolnego Państwa Saksonii. Wystawa prezentuje atrakcyjne... więcej»

Podążając szlakami turystycznymi Warmii i Mazur

W IV rajdzie rowerowym „Szlakami Warmii i Mazur oraz miast Cittaslow” uczestniczyło 84 rowerzystów z Olsztyna, Działdowa, Lubawy, Lidzbarka Welskiego oraz 23 z obwodu kaliningradzkiego.Ideą wydarzenia była... więcej»

Zabawa w duchu slow nad jeziorem Lidzbarskim

Przedstawiciele polskich miast Cittaslow, mieszkańcy Lidzbarka i turyści bawili się w duchu slow podczas IX Festiwalu Miast Cittaslow.Oprócz występów artystycznych, koncertów i kiermaszu, podczas którego prezentowało... więcej»

54% Polaków dzięki smartfonom podejmuje bardziej spontaniczne decyzje podróżnicze

Technologie mobilne zaczynają przenikać większość aspektów naszego życia. Coraz częściej sięgają po nie także podróżni, korzystając z urządzeń mobilnych nie tylko podczas wyjazdu, ale także w trakcie przygotowań do... więcej»

POT na spotkaniu z przedstawicielami sektora podróży ze środkowej Szwecji

24-25 maja  na zaproszenie gubernatora  Jörana Heglunda, dyrektor sztokholmskiego ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej Małgorzata Hudyma wspólnie z ambasadorem RP w Szwecji Wiesławem Tarką,  złożyli... więcej»

Wiedeński ośrodek POT otwiera sezon podróży do Polski

Przełom kwietnia i maja rozpoczyna w Austrii ożywiony okres podróży turystycznych. Wielu Austriaków zgłaszających się po informacje do wiedeńskiego ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej, zdecydowało się wybrać w... więcej»

Renowacje kolejnych małopolskich zabytków i kapliczek

Willa Lubomirskich w podkrakowskim Kochanowie, XVII-wieczna kaplica w Brodach koło Kalwarii Zebrzydowskiej czy ponad 100-letni budynek skawińskiego ratusza – to tylko niektóre zabytkowe obiekty, które przejdą w... więcej»

Kujawsko-Pomorskie: Menonici w Wielkiej Nieszawce

Kujawsko-Pomorskie ma nową oryginalną atrakcję turystyczną - poświęcony menonitom (olędrom) park etnograficzny w Wielkiej Nieszawce w powiecie toruńskim. Przeprowadzoną z dużą dbałością o szczegóły rekonstrukcję... więcej»

Święto Konstytucji 3 Maja w Hadze

Polska Organizacja Turystyczna wspólnie Urzędem Miasta Krakowa, uczestniczyły  w organizowanych przez Ambasadę RP w Hadze wydarzeniach związanych z obchodami uchwalenia Konstytucji 3 Maja.15 maja, na spotkanie... więcej»


« (1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Serwis rezerwacji ClearCost otwiera ofertę pre-ITO ...więcej»

Polska Organizacja Turystyczna i blogerzy promują najpiękniejsze regiony naszego kraju! ...więcej»

Śląskie: Szlak Zabytków Techniki można zwiedzać przez cały rok ...więcej»

Podróże z dziećmi według Emirates ...więcej»

Polska oczami youtuberów ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji