Strona główna » Ciekawostki

Ciekawostki


Nowe połączenia Krakowa z Azją – Jordania

Z końcem października 2018 r. będzie można skorzystać z połączenia linii lotniczej Ryanair do stolicy Jordanii – Ammanu. Połączenie na trasie Kraków – Amman będzie realizowane dwa razy w tygodniu i stanie... więcej»

Linie Emirates potwierdzają zamówienie na 36 Airbusów A380 za 16 mld dolarów

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, zawarły umowę na 20 nowych samolotów A380 z opcją zakupu 16 kolejnych zgodnie z postanowieniami listu intencyjnego podpisanego w styczniu tego roku. Według... więcej»

Turystyczny Elbląg nie zapada w zimowy sen

Świadczą o tym liczne imprezy turystyczne, na których mile widziani są zarówno mieszkańcy, jak i goście miasta. Najbliższe rajdy piesze odbędą się 17 i 24 lutego, zaś rowerowy – 18 lutego 2018 roku.17 lutego... więcej»

Honorowy patronat Ministerstwa Sportu i Turystyki nad targami Go Active Show 2018

Ministerstwo Sportu i Turystyki objęło honorowy patronat nad drugą edycją Targów Sportowych Go Active Show. Przyznanie patronatu przez Ministerstwo jest wyróżnieniem oraz dowodem zaufania dla organizatora.Go Active Show... więcej»

Pięć lat linii Emirates w Polsce

Ponad 1 800 lotów w obie strony między Warszawą a Dubajem. Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, świętują 5. rocznicę otwarcia połączenia Warszawa-DubajW chwili uruchomienia lotów w lutym... więcej»

Zwycięzcy II edycji konkursu New Tech – New Travel

Podczas uroczystości otwarcia Targów Tour Salon w Poznaniu zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu technologicznego New Tech – New Travel dla start-upów. Konkurs jest organizowany przez Polską Organizację... więcej»

„Excellence in Management” dla Emirates Skywards w plebiscycie Loyalty Awards 2018

Program lojalnościowy Emirates Skywards został nagrodzony w kategorii „Excellence in Management” w 10. edycji corocznego plebiscytu Loyalty Awards 2018 zorganizowanego przez serwis FlightGlobal i organizację... więcej»

Kayak prezentuje nowe spoty reklamowe z udziałem Mattiasa Kluma

Wyszukiwarka Kayak połączyła siły z Mattiasem Klumem – wielokrotnie nagradzanym fotografem i producentem filmowym. Nowe działania promocyjne pokazują, jak odpowiednie zaplanowanie podróży pozwala maksymalnie... więcej»

Polska oferta na Międzynarodowych Targach Sztuki Sakralnej i Turystyki Religijnej w Rzymie

Polska Organizacja Turystyczna wzięła udział w odbywających się w Rzymie Międzynarodowych Targach Sztuki Sakralnej i Turystyki Religijnej „Via Pulchritudinis”. W zorganizowanym przez touroperatora Auctoria... więcej»

Promocja Polski i regionów na targach FESPO w Zurychu

Około 63 tys. osób odwiedziło odbywające się od 25 do 25 stycznia targi FESPO w Zurychu. Swoje oferty na polskim stanowisku prezentowali Urząd Marszałkowski Dolnego śląska, Zamek Książ i Urząd Miasta Krakowa... więcej»

Centrum Kongresowe ICE Kraków ponownie z Meetings Star Award

24 stycznia w stolicy Słowenii, Ljulbjanie, podczas targów branżowych Conventa 2018 rozstrzygnięto konkurs Meetings Star Award. Centrum Kongresowe ICE Kraków zajęło w tym roku 2. miejsce w kategorii Convention Centres -... więcej»

Dodatkowe połączenia Lufthansy z Rzeszowa do Monachium

Wiodący tradycyjny europejski przewoźnik ogłasza wprowadzenie czterech dodatkowych rejsów w tygodniu z Portu Lotniczego Jasionka do Monachium.W letnim rozkładzie połączeń 2018, Lufthansa uruchomi cztery dodatkowe,... więcej»

Do Stanów Zjednoczonych bez wiz? LOT przyłącza się do kampanii społecznej

Zniesienie wiz do Stanów Zjednoczonych jest w zasięgu Polaków! Wystarczy by odsetek odmów w amerykańskim procesie wizowym spadł do 3 proc. z obecnych 5,9 proc., a Polska zostanie włączona do tzw. Visa Waiver Program.... więcej»

Linia Small Planet Airlines powitała dzięsięciomilionowego pasażera

Poranek 25 stycznia tego roku był szczególny dla grupy Small Planet Airlines, która powitała swojego 10. milionowego pasażera. Jubileuszowy pasażer odleciał na pokładzie rejsu o numerze P78811 z Katowic na... więcej»

Prognozy AirHelp dla branży turystycznej

AirHelp w ciągu 5 lat swojej działalności pomógł 5 mln pasażerów, pochodzącym ze 188 krajów. Uzyskał dla nich odszkodowania lotnicze o łącznej wartości 350 mln dolarów. Z okazji swoich 5 urodzin, firma prognozuje, jak... więcej»

Japończycy rekomendują odwiedziny w małopolskim Zalipiu

Kwieciste wzory na ścianach domów i studniach, sielska atmosfera wsi sprzed niemal stu lat – to widok, który od dekad robi wrażenie na turystach odwiedzających zagrodę Felicji Curyłowej w Zalipiu, czyli filię... więcej»

Wizz Air już wkrótce połączy Wrocław z włoskim Bari

Z wrocławskiego lotniska polecimy do Bari we Włoszech. Nowe połączenie ruszy 31 marca 2018 r. Rejsy będą realizowane przez linie Wizz Air dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek i sobotę. Bilety są już w sprzedaży.Samoloty... więcej»

Duże zainteresowanie polską ofertą na targach w St. Gallen

Polska Organizacja Turystyczna uczestniczyła w dniach od 19 do 21 stycznia w targach turystycznych Grenzenlos w szwajcarskim St. Gallen. Polskie stoisko, jak i sama impreza, cieszyły się dużym... więcej»

Na narty na Mazury

A może na narty na Mazury? Trwające ferie są doskonałą okazją do wypadu rodzinnego na narty. Dla większości z nas taki wyjazd będzie się kojarzył z górami. Okazuje się jednak, że nie trzeba jechać w góry, by poszaleć na... więcej»

Gdańsk z sukcesami w rankingu TripAdvisor

W jednym z najważniejszych światowych turystycznych serwisów opiniotwórczych - TripAdvisor, w zestawieniu Top Destination on the Rise, Gdańsk  zajął wysokie piąte miejsce w świecie i pierwsze w Europie (jako jedyne... więcej»

Linie Emirates zamawiają 36 Airbusów A380 o wartości 16 mld dolarów

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, podpisały wartą 16 mld dolarów (58,7 mld AED) umowę na 36 samolotów Airbus A380, która obejmuje wiążące zamówienie na 20 maszyn i opcję zakupu 16 kolejnych.... więcej»

Kraków wśród kierunków objętych code-share Emirates i flydubai

W tym roku linie Emirates i flydubai zaoferują swoim pasażerom jeszcze więcej połączeń dzięki planowanym nowym lotom do Krakowa (od 8 kwietnia) i włoskiej Katanii (od 13 czerwca). Obaj dubajscy przewoźnicy zapewniają... więcej»


« (1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Przed nami Wielka Pętla Izerska 2016 ...więcej»

Polska zobacz więcej ...więcej»

Miasteczko plażowe powraca do Świnoujścia ...więcej»

Płać i korzystaj - wizerunek Polaków zagranicą ...więcej»

Działają na rzecz reaktywacji wodnego Szlaku Królewskiego ...więcej»

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Dziękujemy firmie Kotaniec za owocną współpracę:)...

2017-11-17, 13:13:59 ~Hurtum.pl

Koneser to niewątpliwie naprawdę wielki sukces Pragi i...

2017-10-26, 21:44:33 ~zdrowy

Muzeum polskiej wódki w Koneserze to będzie na prawdę duża...

2017-09-21, 17:48:53 ~Mądrala

....Kosmetyki toaletowe marki Hermes są w Polsce tylko w...

2017-09-21, 13:38:15 ~MPH

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji