Poniedziałek 24 Czerwiec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Podstrony » Kontakt

KontaktRedakcja portalu Hotelinfo24.pl zachęca wszystkich czytelników do aktywnego uczestniczenia w rozwoju serwisu. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące naszych publikacji oraz propozycje nowych tematów.

W dziale Aktualności zamieszczamy najświeższe informacje związane z branżą hotelarską i gastronomiczną opracowane przez naszą redakcję.  Nie jesteśmy jednak w stanie samodzielnie dotrzeć do wszystkich nowinek z życia hoteli i branży HORECA czy planowanych przedsięwzięć, dlatego zachęcamy do zamieszczania własnych informacji. Opublikujemy każdy ciekawy news, zdjęcia, informacje na temat planowanej budowy hotelu/restauracji lub modernizacji, bieżącej działalności obiektu, jego nowych produktach i usługach czy innych istotnych wydarzeniach, którymi warto podzielić się z czytelnikami.

Zapraszamy do współpracy osoby zajmujące się marketingiem w hotelach oraz agencje PR odpowiedzialne za kampanie wizerunkowe obiektów hotelarskich, restauracji czy całych sieci.

Ponadto oczekujemy wszelkich sugestii i komentarzy, które są mile widziane i stanowią dla nas cenne źródło informacji. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.


Zapraszamy do korespondencji:

 

Kontakt telefoniczny: +48 698 247 473

 

Aktualności i wydarzenia: redakcja@hotelinfo24.pl


Reklama: reklama@hotelinfo24.pl

Krótka charakterystyka portalu Hotelinfo24.pl:

- serwis Hotelinfo24.pl działa od 1 lipca 2010 r. – przejął on jednak newsy i artykuły z serwisu ehotelarz.com, który funkcjonował na rynku od 1 lipca 2005 r. do czerwca 2010 r.

- ściśle określona, unikalna grupa docelowa serwisu: osoby związane z branżą hotelarską i HORECA

- najbogatsza i najbardziej kompleksowa zawartość merytoryczna dotycząca hotelarstwa

- ponad 20 tys. aktualności branżowych

- ponad 2000 ciekawych artykułów z różnych obszarów tematycznych: zarządzanie w hotelu, sprzedaż i marketing, obsługa gościa, gastronomia, pion hotelowy, spa & wellness itp.

- inne działy: Praca w HORECA, Sieci hotelarskie, Szkoły hotelarskie, Ogłoszenia

- Katalog Obiektów hotelowych (hotele, motele, pensjonaty, hostele, ośrodki, sanatoria, apartamenty, zajazdy, agroturystyka, domki, kwatery prywatne)

- najniższe koszty reklamy – ceny korzystniejsze w porównaniu, zarówno z innymi portalami internetowymi, jak i magazynami drukowanymi o tematyce hotelarstwa

- najskuteczniejsze dotarcie do polskich hotelarzy

Zapraszamy do korzystania z serwisu Hotelinfo24.pl

 

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji