Poniedziałek 24 Czerwiec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Podstrony » O portalu

O portaluHotelinfo24.pl - O hotelach możemy pisać 24 na dobęW dzisiejszych czasach sposób prowadzenia biznesu w hotelarstwie zmienia się tak szybko, jak oczekiwania jego gości. Praktyka pokazuje, że hotele najlepiej funkcjonujące, napędzane są nie chęcią zysku, ale gotowością służenia klientowi i uzyskania możliwie najlepszego poziomu zaspokajania jego potrzeb. Ewolucja standardów jakości usług oraz nowoczesne technologie wymuszają na menedżerach hoteli szukanie nowych, skutecznych „patentów” na klientów i konkurencję. Na sukces obiektu pracuje jednak cała załoga. To ciągle zdobywana wiedza oraz podnoszone umiejętności każdego z pracowników są najlepszym wkładem w rozwój hotelu.

Z myślą o hotelarzach, którym bliskie są samodoskonalenie oraz motywacja do osią
gania coraz lepszych wyników stworzyliśmy ten portal.

Hotelinfo24.pl to innowacyjne narzędzie w pracy hotelarza – właściciela, menedżera, pracownika „frontu” czy „zaplecza” - dające szeroki dostęp do ważnych i ciekawych informacji, świeżych pomysłów, opinii oraz międzynarodowych rozwiązań w prowadzeniu biznesu hotelowego. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się z nami światowi eksperci z branży hotelarskiej – konsultanci i trenerzy, menedżerowie hoteli oraz wybitni specjaliści od zarządzania, marketingu, sprzedaży czy obsługi klienta.

Obecnie Hotelinfo24.pl to prawdopodobnie jedyny w Polsce, tak kompleksowy portal internetowy adresowany do branży hotelarskiej. 


Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl

Krótka charakterystyka portalu Hotelinfo24.pl:

- serwis Hotelinfo24.pl działa od 1 lipca 2010 r. – przejął on jednak newsy i artykuły z serwisu ehotelarz.com, który funkcjonował na rynku od 1 lipca 2005 r. do czerwca 2010 r.

- ściśle określona, unikalna grupa docelowa serwisu: osoby związane z branżą hotelarską i HORECA

- najbogatsza i najbardziej kompleksowa zawartość merytoryczna dotycząca hotelarstwa

- ponad 20 tys. aktualności branżowych

- ponad 2000 ciekawych artykułów z różnych obszarów tematycznych: zarządzanie w hotelu, sprzedaż i marketing, obsługa gościa, gastronomia, pion hotelowy, spa & wellness itp.

- inne działy: Praca w HORECA, Sieci hotelarskie, Szkoły hotelarskie, Ogłoszenia

- Katalog Obiektów hotelowych (hotele, motele, pensjonaty, hostele, ośrodki, sanatoria, apartamenty, zajazdy, agroturystyka, domki, kwatery prywatne)

- najniższe koszty reklamy – ceny korzystniejsze w porównaniu, zarówno z innymi portalami internetowymi, jak i magazynami drukowanymi o tematyce hotelarstwa

- najskuteczniejsze dotarcie do polskich hotelarzy

Zapraszamy do korzystania z serwisu Hotelinfo24.pl

 

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji