Strona główna » Podstrony » Mailing i artykuły sponsorowane

Mailing i artykuły sponsorowane


 

Ogólne informacje do oferty:


MAILING – wysyłka dowolnej treści przygotowanej przez reklamodawcę w formacie txt lub html (może zawierać elementy graficzne) – wszystkim zarejestrowanym użytkownikom serwisu oraz osobom wpisanym na listę mailingową. Ilość adresów email w bazie: 3.280 adresów (stan na 15.01.2016)

Wysyłanie mailingu jest zgodne z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002.144.1204).

Mailing reklamowy pozwala budować zainteresowanie produktem oraz tworzyć więzi między reklamodawcą i odbiorcą. To także niezwykle skuteczne narzędzie w kampaniach informacyjnych.

Cena jednorazowej wysyłki - 230 zł + 23% VAT


Uwagi do usługi mailingu:

- Reklamodawca przesyła gotowy materiał/plik do mailingu (preferowany w htmlu, wszelkie grafiki załączone w mailingu powinny być "zakotwiczone na na serwerze Reklamodawcy").
- Nie jest zadaniem serwisu Hotelinfo24.pl stworzenie/obrabianie materiału do mailingu dla Reklamodawcy. Jest to odrębna usługa, za którą pobierana jest dodatkowa opłata (kwota ustalana indywidualnie w zależności od złożoności zlecenia)
- Serwis Hotelinfo24.pl dokonuje wysyłki testu na adres(-y) Reklamodawcy celem akceptacji. Hotelinfo24.pl zastrzega możliwość dokonania przez Reklamodawcę jednej poprawki (serwis nie dokonuje żadnych poprawek w materiale Reklamodawcy). Koszt wysyłki każdego kolejnego testu (powyżej dwóch) wynosi
50 zł netto + 23% VAT.
- Mailing ma miejsce po finalnej akceptacji testu oraz dokonaniu płatności za usługę.
- Po zakończonej wysyłce Reklamodawca otrzymuje skan raportu z systemu o ilości wysłanych poprawnie/niewysłanych emaili.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY – zamieszczenie dowolnego artykułu w serwisie. Początek treści oraz zdjęcie pojawia się w centralnej części strony głównej w bloku Artykuły serwisu z linkiem do podstrony z pełnym tekstem. Artykuł wyświetlany jest na stronie głównej przez 6 dni, po czym przechodzi do ogólnodostępnego działu Produkty dla HORECA. Będzie on zatem dostępny dla czytelników również w późniejszym okresie. Artykuł sponsorowany to idealna forma prezentacji firmy lub jej produktów/usług. Zadaniem Reklamodawcy jest przesłanie gotowego artykułu do zamieszczenia w serwisie.
Cena – 190+ 23% VAT

Agencjom PR, działom PR czy marketingu w firmach, zainteresowanych szerszą współpracą, proponujemy pakiety artykułów po atrakcyjnych cenach. Można je publikować w dowolnym czasie.
- Pakiet 5 artykułów w cenie 3 -  570+ 23% VAT
- Pakiet 10 artykułów w cenie 5 - 950 zł + 23% VAT


Zobacz inne formy reklamy:
- Bannery reklamowe
- Partner serwisu
- Współpraca barterowa

Krótka charakterystyka portalu Hotelinfo24.pl:

- serwis Hotelinfo24.pl działa od 1 lipca 2010 r. – przejął on jednak newsy i artykuły z serwisu ehotelarz.com, który funkcjonował na rynku od 1 lipca 2005 r. do czerwca 2010 r.

- ściśle określona, unikalna grupa docelowa serwisu: osoby związane z branżą hotelarską i HORECA

- najbogatsza i najbardziej kompleksowa zawartość merytoryczna dotycząca hotelarstwa

- ponad 20 tys. aktualności branżowych

- ponad 2000 ciekawych artykułów z różnych obszarów tematycznych: zarządzanie w hotelu, sprzedaż i marketing, obsługa gościa, gastronomia, pion hotelowy, spa & wellness itp.

- inne działy: Praca w HORECA, Sieci hotelarskie, Szkoły hotelarskie, Ogłoszenia

- Katalog Obiektów hotelowych (hotele, motele, pensjonaty, hostele, ośrodki, sanatoria, apartamenty, zajazdy, agroturystyka, domki, kwatery prywatne)

- najniższe koszty reklamy – ceny korzystniejsze w porównaniu, zarówno z innymi portalami internetowymi, jak i magazynami drukowanymi o tematyce hotelarstwa

- najskuteczniejsze dotarcie do polskich hotelarzy

Zapraszamy do korzystania z serwisu Hotelinfo24.pl

 

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji