Piątek 26 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kierownik Recepcji

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-09-20

Odsłony: 210

Nazwa firmy: Hotel Polanica Resort & Spa - Pracuj.pl

Hotel Polanica***Resort & Spa to nowoczesny i komfortowy hotel położony w słynnym kurorcie Polanica-Zdrój. Jako jeden z wyróżniających się obiektów na Dolnym Śląsku w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do stałej współpracy:

Kierownik Recepcji

Miejsce: dolnośląskie / Polanica-Zdrój

Opis stanowiska:

kierowanie i nadzorowanie pracy recepcji,
obsługa gości hotelowych zgodnie ze standardami hotelu trzygwiazdkowego,
dbałość o wysoki standard usług i pozytywny wizerunek hotelu,
dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gości w hotelu,
przyjmowanie i rozliczanie rezerwacji,
dbanie o obieg dokumentów,
obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa połączeń telefonicznych,
wsparcie działu sprzedaży i marketingu,
przygotowywanie raportów.

Wymagania:

wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe),
doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej
umiejętność organizowania pracy zespołu,
chęć do podejmowania nowych wyzwań,
znajomość języka obcego (preferowany niemiecki lub angielski) w stopniu umożliwiającym swobodny kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami,
zorientowanie na jakość obsługi klienta,
biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
zaangażowanie w wypełnianie powierzonych obowiązków,
odpowiedzialność,
wysoka kultura osobista i miła aparycja,
komunikatywność.

Oferujemy:

pracę pełną wyzwań,
stabilne zatrudnienie na pełen etat,
możliwość rozwoju osobistego,
atrakcyjny system wynagradzania,
możliwość zakwaterowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)”