Poniedziałek 24 Czerwiec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Aktualności hotelarskie ze świata

Aktualności hotelarskie ze świata


Sieć delikatesów Fauchon otworzy swój pierwszy hotel w Paryżu

Sieć delikatesów paryskich Fauchon wkroczy na rynek hotelarski 1 września 2018 r., wraz z otwarciem swojego pierwszego hotelu pod nazwą Fauchon L'Hôtel Paris, prowadzonego przez firmę Fauchon... więcej»

Rotana podpisuje umowy na zarządzanie hotelami w Dubaju i Sarajewie

Rotana wzbogaciła swój portfel o dziewiąty pod względem wysokości budynek mieszkaniowy na świecie, Cayan Tower i drugi najwyższy wieżowiec tej samej kategorii użytkowej na Bałkanach, Bosmal Arjaan by... więcej»

Radisson Blu melduje się w belgijskiej Brugii – Wenecji Północy

Spółka Radisson Hospitality AB, notowana na giełdzie Nasdaq w Sztokholmie, wchodząca w skład Radisson Hotel Group, informuje o podpisaniu umowy na uruchomienie nowego hotelu marki Radisson Blu w Brugii, w Belgii. Nowy... więcej»

Bless Collection Hotels - nowa marka hiszpańskiej Palladium Hotel Group

Hiszpańska firma hotelowa Palladium Hotel Group ujawniła plany związane z  nową marką, Bless Collection Hotels, ukierunkowaną na współczesny luksusowy rynek hotelowy. Marka wykorzystywać będzie portfolio... więcej»

Radisson Collection wita w swoim portfelu historyczny gruziński obiekt w Tsinandali

Radisson Hotel Group z zadowoleniem informuje o podpisaniu umowy na pierwszy hotel marki Radisson Collection w Europie Wschodniej i Rosji. Tsinandali Estate, A Radisson Collection Hotel otworzy swoje podwoje w... więcej»

Hotelowy pokój przyszłości AccorHotels w Budapeszcie

17 zespołów z 10 krajów wzięło udział w międzynarodowym hakatonie zorganizowanym przez Grupę AccorHotels w Budapeszcie. Uczestnicy zaprezentowali przed jury projekty technologicznych rozwiązań oraz pomysły na... więcej»

Kolejny hotel marki Radisson Blu powstanie w Arabii Saudyjskiej

Firma Radisson Hospitality AB, notowana na giełdzie Nasdaq w Sztokholmie, należąca do Radisson Hotel Group, poinformowała o podpisaniu umowy na uruchomienie Radisson Blu Hotel, Al Ahsa w Arabii Saudyjskiej. Radisson... więcej»

Hyatt zapowiada pierwszy hotel marki Hyatt Centric w Irlandii

Hyatt poinformował o swoich planach dotyczących pierwszego obiektu sieci w Irlandii, Hyatt Centric The Liberties Dublin. Spółka stowarzyszona z siecią Hyatt zawarła z Realmside Ltd, firmą działającą w ramach Hodson... więcej»

Autograph Collection Hotels gotowe do debiutu w Belize

Autograph Collection Hotels, we współpracy z właścicielem i deweloperem Andrew Ashcroft’em, poinformowały, że marka zadebiutuje w Belize w roku 2020, wraz z otwarciem Alaia - jedynego w swoim rodzaju... więcej»

IHG wzmacnia swoją obecność w indyjskiej Kalkucie

InterContinental Hotels Group (IHG), jedna z wiodących firm hotelarskich na świecie, poinformowała o nawiązaniu współpracy z firmą SDB Developers, przy uruchamianiu drugiego hotelu marki Holiday Inn w Kalkucie, w... więcej»

Ponowne otwarcie hotelu Park Inn by Radisson w Bratysławie na Słowacji

Park Inn by Radisson, średniej klasy ekskluzywna marka hotelowa, która zapewnia bezstresowe doświadczenia, dobre jedzenie i optymistyczne otoczenie, poinformowała o ponownym otwarciu hotelu Park Inn by Radisson... więcej»

Renaissance Paris Vendome Hotel wznawia działalność po remoncie

Wkrótce po cyklicznym wydarzeniu Global Day of Discovery organizowanym przez wszystkie hotele marki, Renaissance Hotels oficjalnie zaprezentował Renaissance Paris Vendome Hotel po przeprowadzonym kosztem wielu... więcej»

Hilton z dwoma nowymi obiektami w Peru

Hilton poinformował o podpisaniu dwóch umów na hotele marki Tapestry Collection by Hilton w Limie, w Peru: Hotel Bel'Arte Lima i Hotel Museo de Osma - reprezentujących pierwsze zagraniczne obiekty 14. marki... więcej»

Grand Hyatt Athens spodziewa się pierwszych gości w trzecim kwartale 2018

Hyatt Hotels Corporation poinformował, że spółka zależna Hyatt zawarła umowę franchisingu z Henderson Park and Hines na pierwszy hotel marki Grand Hyatt w Grecji, Grand Hyatt Athens, zlokalizowany w stolicy kraju.... więcej»

Hyatt Regency prezentuje swój pierwszy hotel w Pekinie

Hyatt Hotels Corporation poinformował o kontynuacji ekspansji marki Hyatt Regency w Chinach wraz z otwarciem jej pierwszego hotelu w stolicy Chin - Hyatt Regency Beijing Wangjing. Ten 348 pokojowy hotel usytuowany jest... więcej»

Frankfurt zyskuje drugi hotel spod znaku Hampton by Hilton

„Najbardziej międzynarodowe miasto w Niemczech” rozwija swoją infrastrukturę hotelową wychodząc naprzeciw rosnącej liczbie odwiedzających. W roku 2017 Frankfurt odwiedziło 5,6 mln gości, co daje aż 8%... więcej»

Westin zadebiutuje w Zjednoczonym Królestwie

Marriott International poinformował o swoich planach uruchomienia marki Westin w Wielkiej Brytanii. Należący do 4C Hotel Group i zarządzany przez firmę RBH, Westin London City planowany do otwarcia w 2020 roku,... więcej»

Delta Hotels by Marriott rozpoczynają europejską ekspansję od Niemiec

Delta Hotels, wchodzące w skład sieci Marriott International, oficjalnie uruchomiły obiekt o nazwie Delta Hotels by Marriott Frankfurt Offenbach, zaznaczając swój europejski debiut. Otwarcie to jest znaczącym... więcej»

Best Western Premier Quang Binh w planach na 2020 rok

Best Western Hotels & Resorts zaznaczy swoją obecność w kolejnej ekscytującej lokalizacji turystycznej w Wietnamie, wraz z podpisaniem Porozumienia o Współpracy (MoU) przy nowym ekskluzywnym obiekcie... więcej»

Marka Hyatt Regency wkracza do świętego miasta Amritsar

Globalna sieć hotelarska Hyatt poinformowała o planach związanych z rebrandingiem hotelu Hyatt Amritsar, w wyniku którego powstać ma obiekt marki Hyatt Regency. Hyatt Regency Amritsar będzie 11. hotelem marki Hyatt... więcej»

Innovation Imperative i WSP prezentują nową hotelową koncepcję – Tetra Hotel

Innovation Imperative, nowo powstałe studio designerskie firmy inżynieryjnej WSP, zaprojektowało futurystyczny, modułowy i zrównoważony projekt – Tetra Hotel. ##Wśród potencjalnych lokalizacji znalazły się... więcej»

Rzymski hotel u stóp Panteonu dołączył do Autograph Hotels Collection

Autograph Collection Hotels, wyróżniająca się kolekcja niezależnych hoteli sieci Marriott International, poinformowała o otwarciu Pantheon Iconic Rome Hotel, ulokowanego w samym sercu Wiecznego Miasta, zaledwie... więcej»


« (1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Jak perfekcyjnie przygotować łóżko – Konkurs housekeepingu 2011 na słanie łóżek ...więcej»

Szanghaj wita pierwszy hotel kapsułowy ...więcej»

Szwajcarskie szkoły hotelarskie najlepsze na świecie ...więcej»

Nazistowski hotel zamieni się luksusowy hotel ...więcej»

Najdroższy hotel na świecie znajduje się na Seszelach ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji