Strona główna » Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany


Ubezpieczenie na czas wyjazdu służbowego – czy warto?

Na pracodawcy ciąży obowiązek ubezpieczenia pracownika na czas podróży służbowej. Mimo to w delegacji pracownicy nie tylko wykonują obowiązki służbowe, ale też odpoczywają i wykorzystują wolny czas. Dlatego warto... więcej»

Ucz się u mistrza

 Jesteś mikro, małym, średnim przedsiębiorcą lub prowadzisz działalność na własny rachunek w Małopolsce? Świadczysz usługi w branży gastronomicznej lub hotelarskiej?  Chcesz, aby Twoi... więcej»

Dodatkowe pieniądze w zasięgu ręki

 Świadczysz usługi w branży gastronomicznej lub hotelarskiej? Zatrudniasz fachowców z bogatą wiedzą i doświadczeniem?  Dbasz o jakość swoich usług?  Szukasz nowych kierunków rozwoju dla... więcej»

Karpacz - miasteczko leżące w Karkonoszach

Zamawiając noclegi w Karpaczu, nie tylko nacieszysz się przepięknym widokiem, ale dodatkowo poczujesz się wyjątkowo. Miasto to oczaruje wczasowiczów swą gościną. Oferta noclegowa w tym mieście jest tak zróżnicowana,... więcej»

Nowoczesne zarządzanie temperaturą w obiektach noclegowych

Utrzymanie idealnej temperatury w pokojach dla gości to ogromne wyzwanie dla właścicieli obiektów noclegowych. Pytanie, czy można w jakiś sposób zracjonalizować wydatki, a jednocześnie sprawić, by wynajmujący mogli... więcej»

Nadeszła era inteligentnego ogrzewania

Pogoda zmienia się z każdą minutą. Jaka temperatura będzie w południe, a jaka wieczorem? Inteligentny system sterowania nie musi o to pytać – nowa technologia sprawdza prognozę pogody dzięki podłączeniu do... więcej»

Floorplanet – różnorodny wybór pokryć podłogowych do hoteli i nie tylko

Komfortowa, piękna, a może oryginalna?Tak naprawdę współczesna podłoga może posiadać wszystkie te cechy, a nawet wiele innych. Internetowy sklep www.floorplanet.pl oferuje bowiem bogaty wybór płytek dywanowych,... więcej»

Dobry sen w dobrym hotelu

Najważniejszym punktem w urządzaniu hotelowych pokoi jest ten dotyczący snu gości. Dobrze spędzona noc to gwarancja, że klient do nas powróci. Wśród propozycji są tradycyjne materace wkładane w ramę ze stelażem, albo... więcej»

Materac kieszeniowy – trwałość i wygoda

Łóżko i materac to najważniejsze elementy w pokoju hotelowym. Niezależnie od standardu jaki oferuje hotel, powinien zagwarantować swoim gościom zdrowy i wygodny sen.Materace kieszeniowe firmy Janpol są szczególnie... więcej»

Leksykon podatkowy hotelarza PIT, CIT i VAT

Leksykon podatkowy hotelarza jest efektem współpracy doradcy podatkowego oraz organizatora eventów współpracującego z hotelami. Dzięki temu książka porusza praktyczne problemy, które nurtują hotelarzy każdego... więcej»

Psychologia i Automatyczne Strategie - NOBLE Markets

Celem każdego inwestora rozpoczynającego swoją przygodę z rynkami finansowymi jest  dokonywanie zyskownych transakcji. Zarabianie dostarcza pozytywnych emocji, pozwala na „sprawdzenie się” w... więcej»

Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa

Racjonalnych inwestorów cechuje awersja do ryzyka, tj. za wyższe ryzyko oczekują wyższych stóp zwrotu. Jest to kompletnie intuicyjny wniosek, mający jednak swoją podbudowę w teorii – linii rynku kapitałowego.... więcej»

Hotele z HUR

Obecnie podstawowym kryterium wpływającym na skorzystanie z usług hotelowych są proponowane formy fitness i odnowy biologicznej. Możliwość przeprowadzenia kompleksowego treningu w przyjaznym otoczeniu zwiększa... więcej»

Nowoczesne rozwiązania sprzętu fitness dla hoteli

Nowoczesne hotele i centra spa coraz częściej oferują swoim gościom możliwości przeprowadzenia wszechstronnego treningu. Niezależnie od celów i formy podróży zapotrzebowanie na aktywny wypoczynek stale wzrasta.... więcej»

« (1) »

Nowoczesne zarządzanie temperaturą w obiektach noclegowych ...więcej»

Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa ...więcej»

Psychologia i Automatyczne Strategie - NOBLE Markets ...więcej»

Nowoczesne rozwiązania sprzętu fitness dla hoteli ...więcej»

Hotele z HUR ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji