Strona główna » Aktualności hotelarskie z kraju » Ibis – muzyka wpisana w osobowość marki i...

Aktualności hotelarskie z kraju


Ibis – muzyka wpisana w osobowość marki i pracowników


Dodano: 2018-04-17

Drukuj

Wyślijibis Warszawa Centrum


Czy praca w dziale sprzedaży, recepcji lub hotelowym barze może iść w parze z miłością do muzyki? Oczywiście, że tak. Wiedzą o tym doskonale zarówno goście, jak i pracownicy Accor Hotels. Marka ibis, w której osobowości muzyka jest zakorzeniona dba o to, by przestrzenie hotelowe kojarzyły się nie tylko z komfortowym miejscem do wypoczynku, ale również z rozrywką i wydarzeniami kulturalnymi. W hotelach ibis do świata wyjątkowych dźwięków granych na żywo zapraszają... sami pracownicy, którzy świetnie łączą zamiłowanie do hotelarstwa i muzyki.

Pasja, która łączy
    
Pobyt w hotelach ibis to gwarancja nowoczesności, komfortu i profesjonalizmu, ale również niezapomnianych wrażeń. Pracownicy odpowiadają tu bowiem nie tylko za najwyższą jakość obsługi, ale także dzielą się z gośćmi swoją pasją do muzyki, która jest również wyjątkowo bliska marce. Dzięki temu hotelowe przestrzenie regularnie wypełniają wyjątkowe dźwięki, za którymi stoją utalentowani pracownicy, grający na co dzień dla przyjemności. Ibis umożliwia im rozwijanie osobistych zainteresowań, dostarczając tym samym odwiedzającym dodatkowych wrażeń. Organizowane wydarzenia to niepowtarzalna szansa zobaczenia hotelowej kadry w zupełnie nowej odsłonie. Cykl koncertów w hotelach ibis, na których występują pracownicy trwa! Pierwszy pilotażowy koncert odbył się 27 marca w ibis Warszawa Centrum. Zaśpiewali na nim Kasia Kraska z działu sprzedaży Mercure Warszawa Centrum i Rafał Krajewski - kelner z ibis Warszawa Centrum. Swoje umiejętności zaprezentowali zarówno solo, jak i w duecie. Wokaliści już wcześniej pojawiali się na tej samej scenie, każdorazowo budząc ogromne emocje słuchaczy. Tak było i tym razem!Emocje, które stale rosną

Choć przygoda z muzycznymi występami pracowników w hotelach ibis rozpoczęła się od Kasi Kraski i Rafała Krajewskiego, w ślad za nimi podążają już kolejni utalentowani wykonawcy. Tak, jak na przykład Pani Marcelina Janik, na co dzień pracująca w hotelowej recepcji, a po godzinach… grająca na gitarze w zespole Willow on Wind, która wystąpi na najbliższym koncercie. Idea dzielenia się swoją pasją do muzyki, będącej jednocześnie pasją marki, rośnie w siłę i można spodziewać się, że dostarczy jeszcze całą gamę pozytywnych wrażeń.
 
Najbliższe koncerty odbędą się w:
•    26/04 – ibis Warszawa Stare Miasto
•    10/05 - ibis Budget Warszawa Centrum
•    24/05 - Ibis Warszawa Centrum


ibis Warszawa Stare Miasto

Muzyczna przygoda z marką ibis

   
Muzyka to element wpisany na stałe w strategię marki ibis. Wśród kluczowych przejawów jej realizacji należy wymienić kampanię „ibis. Tu mieszka muzyka”, w ramach której młodzi twórcy, wyłonieni w specjalnie zorganizowanym konkursie, mieli szansę nagrać swoje single w unikatowym ibis Studio – zaaranżowanym w pokoju hotelowym. Marka była również partnerem Universal Music przy organizacji CEE MUSIC 2017 Songwriting Camp. Hotele ibis są na co dzień otwarte na młodych twórców, którzy regularnie wypełniają ich przestrzenie dźwiękami, prezentując swoje talenty na kameralnych koncertach. Ponadto, dzięki systemowi Jukebox by Deezer, hotelowi goście mogą wybierać samodzielnie utwory odtwarzane w przestrzeniach wspólnych.

ibis Kasia Kraska i Rafał Krajewski

Rodzina hoteli ibis
O marce Ibis

Ibis – marka ekonomiczna AccorHotels. Gwarancja nowoczesności, komfortu i profesjonalizmu w najlepszej cenie.
Ibis nieustannie się zmienia, oferując swoim gościom coraz więcej innowacyjnych rozwiązań, wyższy komfort i większą dostępność. Marka wprowadziła rewolucyjną koncepcję łóżka „Sweet BedTM by ibis”, wspólne przestrzenie o ciepłym, designerskim wystroju, bogatą ofertę dań i napojów „ibis kitchen” oraz motywacyjny system wynagradzania pracowników. Powstały w 1974 roku ibis jest dzisiaj europejskim liderem w klasie hoteli ekonomicznych, zajmując czwarte miejsce na świecie w swojej kategorii. Dysponuje obecnie ponad tysiącem hoteli i 140 783 pokojami w 65 krajach.

Ibis Styles
Jako jedna z ekonomicznych marek grupy AccorHotels, obiecuje nowoczesność, komfort i serwis w najlepszej cenie. Marka nieustannie wprowadza innowacje, aby odzwierciedlić jak bardzo docenia nowoczesność, komfort i dostępność. Na przykład stworzyła rewolucyjną koncepcję łóżka Sweet Bed by ibis, nowy design powierzchni publicznych nowoczesną ofertę gastronomiczną – ibis kitchen. Pielęgnuje także ducha profesjonalnej obsługi, który inspiruje każdego z jej pracowników. Ibis jest rozpoznawalny na całym świecie dzięki najwyższej jakości, wiarygodności i odpowiedzialności za środowisko. Utworzona w 1974 roku, dziś ibis jest europejskim liderem wśród hoteli ekonomicznych i zajmuje 4 miejsce w swojej kategorii na całym świecie – posiada ponad 1000 hoteli, 134 000 pokoi w 64 krajach.

Pełna informacja o hotelach ibis dostępna jest na stronie www.ibis.com

O marce Ibis Budget

Sprytna, wygodna oferta w wymarzonej cenie charakteryzuje ibis budget, niskobudżetową markę hoteli AccorHotels. Ten członek rodziny hoteli ibis to marka pomysłowa, otwarta, swobodna, odzwierciedlająca wartości dzielenia się i bezpośredniości. Idealny dla gości poszukujących niezależności i wygodnego pokoju dla jednej, dwóch lub trzech osób, ibis budget proponuje radosne przestrzenie powitalne, dostępność 24/7 i śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Usytuowane w pobliżu węzłów drogowych, lotnisk i – coraz częściej – w centrach miast, hotele ibis budget oferują bardzo dobrą jakość, w atrakcyjnej cenie’.  Na koniec czerwca 2017 roku sieć marki liczyła 572 hotele w 17 krajach i kontynuowała międzynarodową ekspansję.

O Grupie Hotelowej Orbis

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej oferująca ponad 20 500 pokoi w 126 hotelach, Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.
Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels, wiodący na świecie operator hotelowy.
 
O AccorHotels

AccorHotels jest wiodącą na świecie grupą hotelową działającą na rynku turystyki i usług lifestylowych,  która  proponuje podróżującym innowacyjne rozwiązania cyfrowe. Grupa oferuje wyjątkowe doświadczenia z pobytu w ponad 4200 hotelach, kurortach, rezydencjach i 10 000 najwspanialszych prywatnych domach na całym świecie. AccorHotels  działa w 95 krajach korzystając ze swojego podwójnego doświadczenia inwestora i operatora hoteli, prowadząc działalność za pośrednictwem HotelServices i HotelInvest. Portfolio hoteli AccorHotels znajdują się  luksusowe marki o międzynarodowej renomie, takie jak Raffles, Sofitel Legend, SO Sofitel, Sofitel, Fairmont, onefinestay, MGallery by Sofitel, Pullman i Swissôtel, popularne marki hoteli kategorii średniej i marki butikowe takie jak 25hours, Novotel, Mercure, Mama Shelter oraz adagio, jak i cenione marki hoteli ekonomicznych: JO&JOE, ibis, ibis Styles, ibis budget oraz regionalne marki Grand Mercure, The Sebel i hotelF1. AccorHotels oferuje innowacyjne kompleksowe usługi od chwili rozpoczęcia podróży aż do jej zakończenia, czemu służy niedawne przejęcie firmy John Paul - światowego lidera usług concierge.

Dzięki niezrównanemu wachlarzowi marek i swojej bogatej, pięćdziesięcioletniej historii, AccorHotels wraz z międzynarodowym zespołem liczącym ponad 250 000 pracowników realizuje ważną, głęboko zakorzenioną w ich sercach misję – „by każdy gość czuł się mile widziany" (Feel Welcome). Goście cenią sobie możliwość uczestniczenia w jednym z najlepszych na świecie hotelowych programów lojalnościowych – Le Club AccorHotels. 

Grupa AccorHotels aktywnie działa wśród społeczności lokalnych i jest zaangażowana w realizację zadań z zakresu zrównoważonego rozwoju i zobowiązań solidarnościowych poprzez wdrażanie programu  PLANET 21, w ramach którego pracownicy, goście i partnerzy wspólnie przyczyniają się do osiągania zrównoważonego wzrostu.

Akcje Accor SA są notowane na giełdzie Euronext w Paryżu (kod ISIN: FR0000120404) oraz na rynku pozagiełdowym w Stanach Zjednoczonych (kod: ACRFY). 

Informacje i rezerwacja: accorhotels.group lub accorhotels.com
Zapraszamy do polubienia nas i śledzenia w serwisach Twitter i Facebook.


Źródło: 38PR.pl – 13.04.2018
 


Komentarze:

Arkadiusz Wejer z Hotelu Gwiazda Morza. Czym zaskoczy przyszłych gości? O tym opowie w naszej rozmowie. ...więcej»

Sun & Snow z nową nadmorską inwestycją w Jastrzębiej Górze ...więcej»

Novotel Poznań Centrum w nowej odsłonie ...więcej»

Ceny nad polskim Bałtykiem. Ile zapłacimy za wakacje? ...więcej»

Selina planuje otworzyć hotel w Warszawie. Jakich nieruchomości szuka? ...więcej»

Sposób na puste pokoje poza sezonem ...więcej»

Wielkie otwarcie niskich cen - nowa kampania taktyczna Focus Hotels ...więcej»

Le Regina – najdroższy hotel w Polsce ...więcej»

Poznań: Hotel Blow Up w Starym Browarze ...więcej»

Zielona Góra: Hotel Wellstreet zamknięty po zaledwie kilku tygodniach działalności od oficjalnego otwarcia ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji