Poniedziałek 24 Czerwiec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Aktualności hotelarskie z kraju » Novotel Poznań Centrum w nowej odsłonie

Aktualności hotelarskie z kraju


Novotel Poznań Centrum w nowej odsłonie


Dodano: 2018-06-29

Drukuj

WyślijNovotel Poznań Centrum - pokój hotelowyNovotel Poznań Centrum jest kwintesencją tego, co najlepiej charakteryzuje stolicę Wielkopolski. To doskonałe połączenie klasyki z nowoczesnością, świata biznesu z rodzinną atmosferą i relaksu z aktywnością. Zlokalizowany w sercu miasta hotel to komfortowa przystań zarówno dla osób podróżujących prywatnie, jak i służbowo, a także centrum wydarzeń stymulujących rozwój regionu. W ostatnim czasie obiekt, wpisany w panoramę miasta od wielu lat, przeszedł gruntowną modernizację. Czym się wyróżnia?W centrum wydarzeń

Poznań to tętniąca życiem metropolia, która łączy w sobie architektoniczną historię z nowoczesną świeżością. Dynamicznie rozwijające się miasto doceniane jest zarówno przez turystów, jak i środowisko biznesowe. Dowodem na gospodarczy potencjał Poznania są liczne inwestycje, sprzyjające jego rozkwitowi. Jedną z ostatnich jest zrewitalizowany hotel Novotel Poznań Centrum, zlokalizowany na Placu Andersa 1, w budynku wpisanym w panoramę stolicy Wielkopolski od wielu lat. Obiekt położony jest w centralnym punkcie miasta, dzięki czemu gwarantuje odwiedzającym pełną satysfakcję z pobytu, niezależnie od celu podróży. Od Starego Rynku, Międzynarodowych Targów Poznańskich czy dworca kolejowego hotel dzieli piesza odległość. Spacerem dotrzemy więc zarówno do miejsc sprzyjających relaksowi i rozrywce, jak i tych zarezerwowanych na spotkania biznesowe.

Novotel Poznań Centrum - recepcja

Przestrzeń dla biznesu, miejsce dla rodziny


Rozbudowane zaplecze konferencyjne hotelu Novotel Poznań Centrum daje niemal nieograniczone możliwości w zakresie organizacji wszelkiego rodzaju spotkań, bankietów i innych wydarzeń specjalnych. Na 1200 m2 powierzchni znajduje się siedem sal, mogących pomieścić nawet 1100 osób. Wysokie sufity i przestronne powierzchnie wypełnione światłem dziennym tworzą spektakularną przestrzeń, odpowiednią do wszelkiego typu eventów. Ważną część oferty hotelu Novotel Poznań Centrum stanowią również pobyty rodzinne. W ramach stale rozwijanego programu Family&Novotel, na dwoje dzieci do 16 roku życia, które dzielą pokój z rodzicami czeka bezpłatny nocleg i śniadanie. Jeżeli wolą one mieszkać oddzielnie – rodzice dostaną na drugi pokój 50% zniżki. Nowoczesne i komfortowe pokoje zaprojektowano tak, aby sprzyjały wygodnemu, rodzinnemu wypoczynkowi. Rodzice mniejszych dzieci mogą skorzystać z bezpłatnego wyposażenia, takiego jak podgrzewacze do butelek, łóżeczka, krzesełka czy stoliki do przewijania, ich pociechy zaś spędzać czas na zabawie w specjalnym kąciku dziecięcym, a posiłki wybierać z dedykowanego menu dla najmłodszych.

Novotel Poznań Centrum - Restauracja Winestone

Nowocześnie i komfortowo


Efektem rewitalizacji hotelu Novotel Poznań Centrum są stylowe wnętrza o naturalnym charakterze. Proste formy, jasne barwy, przełamane nieoczywistą kolorystyką, drewniane elementy, ciepłe światło i dużo zieleni tworzą przestrzeń sprzyjającą wyciszeniu, odpoczynkowi i pracy. Całość oddaje ducha współczesnej elegancji. Centralnym punktem obiektu jest recepcja, którą zdobi barwny mural Tytusa Brzozowskiego, przedstawiający tętniące życiem poznańskie ulice. W hotelu Novotel Poznań Centrum znajduje się również wyjątkowe miejsce spotkań – Wise Cafe. Co je wyróżnia? To unikalny koncept klimatycznej kawiarni, zaprojektowanej zgodnie z założeniami programu zrównoważonego rozwoju Grupy AccorHotels i Grupy OrbisPlanet 21. Niskoemisyjność i podejście „Zero Waste” to jedne z jego głównych filarów. Od wczesnych godzin porannych Wise Cafe wypełnia aromat wypalanej na miejscu kawy, w menu zaś znaleźć można starannie wyselekcjonowane produkty od lokalnych dostawców. To przestrzeń, w której spokojną przystań znajdą zarówno hotelowi goście, jak i mieszkańcy Poznania. Panująca tu nieformalna atmosfera, a także naturalna otwartość i serdeczność pracowników, sprzyjają zarówno pracy, jak i relaksowi. W obiekcie mieści się również restauracja Winestone – kulinarna rewelacja z lekką i zdrową kuchnią, uwzględniającą potrawy ekologiczne, bezglutenowe oraz wegetariańskie, której smaki uzupełnia bogaty wybór win z całego świata.

Novotel Poznań Centrum - lobby


***
AccorHotels
oferują każdemu gościowi Novotel poczucie pełnej swobody pobytu.

Hotele marki Novotel oferują różnorodne usługi i rozwiązania dla gości zarówno podróżujących w interesach, jak i turystycznie: przestronne pokoje o modulowanym układzie, zbilansowane posiłki 24/7, sale spotkań, uważną i profesjonalną obsługę, miejsca zabaw dla dzieci, wielofunkcyjne lobby i sale fitness. Poprzez PLANET 21, czyli program zrównoważonego rozwoju AccorHotels, hotele Novotel angażują się na rzecz Ludzkości i Ziemi. Novotel posiada ponad 490 hoteli w 58 krajach, idealnie usytuowanych w centrach głównych miast, dzielnicach biznesu i ośrodkach turystycznych.

Grupa AccorHotels to światowy lider w dziedzinie obsługi podróżnych i związanego z tym stylu życia oraz cyfrowych, innowacyjnych rozwiązań, oferujący wyjątkowe przeżycia w ponad 4300 hotelach, resortach i rezydencjach, jak również w ponad 10 000 ekskluzywnych prywatnych rezydencji na całym świecie.
novotel.com| accorhotels.com


Źródło: 38PR.pl – 28.06.2018


Komentarze:

Arkadiusz Wejer z Hotelu Gwiazda Morza. Czym zaskoczy przyszłych gości? O tym opowie w naszej rozmowie. ...więcej»

Sun & Snow z nową nadmorską inwestycją w Jastrzębiej Górze ...więcej»

Ceny nad polskim Bałtykiem. Ile zapłacimy za wakacje? ...więcej»

Selina planuje otworzyć hotel w Warszawie. Jakich nieruchomości szuka? ...więcej»

CBRE: Polska najatrakcyjniejszym miejscem hotelowych inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej ...więcej»

Sposób na puste pokoje poza sezonem ...więcej»

Le Regina – najdroższy hotel w Polsce ...więcej»

Wielkie otwarcie niskich cen - nowa kampania taktyczna Focus Hotels ...więcej»

Poznań: Hotel Blow Up w Starym Browarze ...więcej»

Zielona Góra: Hotel Wellstreet zamknięty po zaledwie kilku tygodniach działalności od oficjalnego otwarcia ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji