Niedziela 21 Kwiecień 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » SPA & Wellness » Udany urlop? Zatroszcz się o siebie latem

Artykuły serwisu


Udany urlop? Zatroszcz się o siebie latem


Dodano: 2015-07-16

Drukuj


Wakacje to idealny moment na to, by „cofnąć” efekty jakie odciska na naszym ciele czas, a także by „odzyskać” młodość ducha i piękny, naturalny wygląd. Warto więc połączyć wypoczynek z rozwojem duchowym i przywrócić harmonię duszy.

„Holos”, czyli całość
Holistyczne podejście do człowieka oznacza, że ciało jest traktowane jako pewien system, gdzie każda jego część jest połączona z inną. Terapie holistyczne traktują człowieka jako niepodzielną całość, obejmującą sferę materii, umysłu i ducha. Zgłębienie holistycznych metod uzdrawiania zaowocowało stworzeniem pierwszej w Polsce unikatowej Holistycznej Akademii Manor House SPA „Alchemia Zdrowia”.

„Aby w pełni zrozumieć czym charakteryzuje się holistyka, należy przyjrzeć się bliżej kim jest człowiek. Człowiek to energia zamknięta w materii. Człowiek jest istotą elektromagnetyczną. Jesteśmy zbiorem ładunków elektrycznych - każdy z nas jest złożony z atomów. Człowiek jest także istotą magnetyczną - wszystkie procesy biochemiczne są regulowane przez pole magnetyczne, które utrzymuje wysoki poziom energii w organizmie i swobodny jej przepływ w meridianach, tj. kanałach energetycznych, co jest podstawą utrzymania zdrowia” – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA. Twórczyni Akademii Holistycznej „Alchemia Zdrowia” dodaje: „Bazując na tej wiedzy opracowaliśmy program naszej Akademii. Opieramy się na fakcie, że zdrowie każdego z nas zależy przede wszystkim od sprawności pojedynczych komórek, a wszystkimi skomplikowanymi procesami w komórce steruje energia elektromagnetyczna. Brak energii w komórkach powoduje najpierw zakłócenia ich funkcji, a następnie uszkodzenie. Skutkiem tego jest osłabienie narządów i układów. Organizm traci swoją równowagę, czuje się wyczerpany, przedwcześnie się starzeje lub choruje. Naszym zadaniem jest odwrócenie tego procesu i z satysfakcją stwierdzam, że to się udaje”.Naturalna alternatywa dla botoksu
Rewelacyjne efekty całkowicie bezpiecznych i zdrowych metod stosowanych w ramach Akademii Holistycznej Manor House Spa sprawiają, że jest to doskonała, naturalna alternatywa dla botoksu i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Program Akademii obejmuje:
Pierwsze w Polsce żywiczne kąpiele odmładzająco - regenerujące usprawniają cały układ kapilarny (naczynia włosowate krwioobiegu) przez co wpływają na poprawę przemiany materii, odżywianie narządów oraz wydalanie toksyn z organizmu. Regulują też ciśnienie, działają więc odmładzająco zewnętrznie i wewnętrznie.

Niezwykle skuteczna wielowymiarowa terapia czaszkowo – krzyżowa, określana „oddechem życia”, uwalnia od gromadzonych przez całe życie i zapisywanych w komórkach wzorców chorób zarówno fizycznych, jak i psychicznych, doprowadza organizm do równowagi, harmonizuje ciało, emocje, umysł i duszę oraz uruchamia naturalne procesy samoleczenia.

Masaż twarzy bańką próżniową ujędrnia skórę i zmniejsza zmarszczki dzięki temu, że pobudza odbudowę naczyń włosowatych krwioobiegu, czyli poprawia ukrwienie, a przez to dotlenienie i odżywianie komórek. Jest również formą drenażu limfatycznego oczyszczającego z toksyn. Dodatkowo stymuluje i rozluźnia napięte mięśnie, przywracając twarzy młodzieńcze kształty.

Refleksologia twarzy i stóp to doskonałe metody łączące w sobie efekty terapeutyczne i kosmetyczne. Efektem zabiegu jest rozpoczęcie procesu samoregulacji organizmu wpływającego na zmniejszenie obrzęków, opuchlizn i zmarszczek. Wyraźnie poprawia się także koloryt, jędrność i napięcie skóry.

Uzdrawiającą moc mają zabiegi energetyczne z pogranicza fizyki kwantowej, falami milimetrowymi, które poprawiają przepływ energii w organizmie i przywracają sprawność fizjologiczną chorych komórek, co ma ogromy wpływ na prawidłową pracę wszystkich organów w ciele człowieka.

Rewolucja w liftingu twarzy i szyi to metoda profesora Nazarova wykorzystana w zabiegach biomechanicznej rytmicznej stymulacji mięśni, co prowadzi do wzmocnienia lub rozluźnienia mięśni, a przez to twarz staje się odmłodzona o kilka lub nawet o kilkanaście lat.

Rewitalizujące techniki masażu mięśni twarzy, które prezentowane są na warsztatach w Alchemii Zdrowia widocznie cofają skutki działania czasu.

Naturalne metody stosowane w Akademii Holistycznej Manor House SPA „Alchemia Zdrowia” składają się na kompleksową kurację odmładzającą i regenerującą organizm. Czas spędzony w Manor House SPA w Chlewiskach niesie prawdziwy relaks dzięki połączeniu spokoju i ciszy luksusowego kompleksu hotelowego, sielskiego położenia posiadłości w otoczeniu urzekającej przyrody i niezwykłego miejsca mocy o dobroczynnym działaniu energii drzew i ziemi z wyczuwalnym duchem dawnych, arystokratycznych tradycji. To doskonałe miejsce na spędzenie udanego urlopu, a odmładzające efekty „Alchemii Zdrowia” będą cieszyły cały rok.

Źródło: Quality & Company


Komentarze:

Luksusowy wypoczynek w Hotelu na Mazurach - na co postawić? ...więcej»

Hotel SPA - gdzie wybrać się na weekend? ...więcej»

Góralskie domki inwestują w skandynawskie balie ...więcej»

Sen kategorii wellness ...więcej»

Lecznicze kąpiele lepsze od suplementów diety ...więcej»

Standardowe procedury check in i check out w hotelu ...więcej»

Pokój hotelowy - definicja, rodzaje, wyposażenie ...więcej»

Czym jest usługa hotelarska? ...więcej»

Test dla hotelarzy 12 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Test dla hotelarzy 8 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji