Środa 07 Grudzień 2022

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Ciekawostki » Organizujesz konferencję? Postaw na Zakopane!

Artykuły serwisu


Organizujesz konferencję? Postaw na Zakopane!


Dodano: 2019-05-31

Drukuj


Zakopane, jako zimowa stolica Polski, stanowi urlopowy cel ogromnej liczby turystów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. I nie powinno to dziwić – miejscowość jest pięknie zlokalizowana, oferuje gościom wiele atrakcji, doskonale przygotowane stoki narciarskie i rozbudowaną bazę noclegowo-gastronomiczną. To jednak nie wszystko. Zakopane jest również miejscowością, traktowaną często jako centrum konferencyjne, do którego zjeżdżają się przedsiębiorcy, a nawet politycy czy ludzie nauki z całej Polski. Sprawdźmy, skąd bierze się ta opinia i tak duże zainteresowanie!

 

Organizacja konferencji w Zakopanem – postaw na najlepsze warunki w Polsce

 

Zakopane, jako jedna z największych miejscowości turystycznych w Polsce i, co za tym idzie, cel podróży wielu turystów, posiada bardzo dobrze rozbudowaną bazę hotelową. Znajdują się tutaj wysokiej klasy obiekty, które imponują wystrojem, komfortem, atrakcjami i lokalizacją. Efektem tego są nie tylko miejsca noclegowe, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających turystów, ale również sale konferencyjne, które oferuje część najbardziej cenionych hoteli. To właśnie one powodują, że zimowa stolica Polski przyciąga organizatorów konferencji i jest w stanie zapewnić im najlepsze warunki do rozmów czy organizowania szkoleń.

 

Wynajmując salę konferencyjną w centrum konferencyjnym w Zakopanem, możesz liczyć przede wszystkim na najwyższy standard – zarówno ten, związany z obsługą, jak również dostępnymi dla Ciebie pomieszczeniami konferencyjnymi. Aby jak najlepiej zobrazować Ci dostępne możliwości, warto dać konkretny przykład, jak sala konferencyjna w Hotelu Nosalowy Dwór – jednym z najbardziej polecanych centrów konferencyjnych tej części kraju. Znajdują się w nim aż 23 sale konferencyjne, które umożliwiają zorganizowanie wielu eventów dla łącznej liczby ponad 2000 osób! Organizacja konferencji w Zakopanem pozwoli Ci więc zaprosić tylu gości, ilu zechcesz i przy okazji stworzyć dla nich najlepsze warunki.

 

Wielkość to jednak nie wszystko, ponieważ na udaną konferencję wpływ będzie miało wiele innych czynników. Które z nich są najbardziej istotne?

 

  • Modułowe, nowoczesne sale konferencyjne

 

Nowoczesne centrum konferencyjne w Zakopanem, takie jak wspomniany wyżej hotel, zapewni Ci przede wszystkim najwyższy standard pomieszczeń, w których odbywać się będą konferencje. Dzięki odpowiedniej, nowoczesnej aranżacji, komfortowym meblom, a także elastycznemu układowi, możliwe jest zapewnienie odpowiednich warunków do rozmów nawet najbardziej wymagającym gościom. Bardzo duże znaczenie ma szczególnie układ sali – dzięki temu, że będzie on dopasowany do potrzeb wynajmującego, możliwe będzie odpowiednie ustawienie mebli i stworzenie warunków do prowadzenia rozmów.

 

  • Odpowiednie zaplecze techniczne

 

Nie ma możliwości zorganizowania perfekcyjnej konferencji bez odpowiedniego sprzętu. Rzutnik, ekran projekcyjny czy sprzęt nagłaśniający to podstawa, a organizatorzy konferencji nie powinni obawiać się o to, że czegoś im zabraknie. Nowoczesne centrum konferencyjne w Zakopanem zapewnia dostęp do nowoczesnych, w pełni sprawnych sprzętów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb zamawiającego – to z kolei pozwoli na profesjonalne zaprezentowanie i przekazania informacji wszystkim gościom.

 

  • Wsparcie specjalistów

 

Organizacja konferencji często nie jest łatwa – wymaga odpowiedniej strategii, zwrócenia uwagi na wiele istotnych elementów i zadbania o potrzeby gości. Centra konferencyjno-kongresowe, jakie oferuje Zakopane, zapewniają w tym zakresie pełne wsparcie specjalistów, którzy pomogą Ci w zaplanowaniu konferencji i zorganizowaniu jej w sposób perfekcyjny. Dzięki temu wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik!

 

  • Zaplecze gastronomiczne

 

Kilkugodzinne konferencje mogą być męczące, dlatego możliwość zorganizowania przerwy na obiad, deser czy kolację to podstawa. Zakopane zaoferuje Ci pod tym względem pełen profesjonalizm i szeroki wybór – skorzystasz z bogatego menu i dostosujesz wszystkie serwowane dania do potrzeb swoich oraz zaproszonych gości. A po smacznym obiedzie, będzie można wrócić do pracy!

 

  • Rozbudowana baza noclegowa

 

Centrum konferencyjne w Zakopanem zaoferuje Ci też miejsca noclegowe dla gości – jest to niezwykle istotne, ponieważ po wielogodzinnym spotkaniu niezbędny będzie odpoczynek w jak najlepszych warunkach. Hotel, o którym wspominaliśmy, oferuje ponad 1000 takich miejsc noclegowych o wysokim standardzie, co z pewnością okaże się liczbą wystarczającą dla każdego organizatora konferencji.

 

  • Odpowiednia liczba miejsc parkingowych

 

Ostatnim czynnikiem, który wpłynie na to, że Twoi goście będą zadowoleni z warunków, jakie dla nich przygotowałeś, jest wystarczająco duża liczba miejsc parkingowych. To wyróżnia najlepsze centra konferencyjne i jest często decydującym powodem, dla którego warto wybrać dane miejsce.

 

Zakopane – świetna lokalizacja, wyjątkowy klimat i multum atrakcji

 

Organizacja konferencji w Zakopanem to jednak nie tylko ogromne możliwości w zakresie organizowania eventów wysokiej jakości, które będą indywidualnie dopasowane do potrzeb każdego organizatora. To też świetna lokalizacja (1,5 h jazdy samochodem z Krakowa), wyjątkowy, górski klimat i multum atrakcji. Zakopane da Tobie i Twoim gościom możliwość znakomitego odpoczynku i zrelaksowania się po spotkaniu – zarówno zimą (polecamy szaleństwa na nartach i snowboardzie), jak też wiosną, jesienią czy latem (wędrówki górskie!). Zakopane to również zawsze tętniące życiem Krupówki, możliwość wjechania kolejką na któryś ze słynnych szczytów, piękne krajobrazy i wiele innych atrakcji. Wybierając nowoczesny hotel z salami konferencyjnymi, będziesz mógł liczyć też na basen, saunę czy liczne zabiegi wellness i SPA – a nie ma nic lepszego od profesjonalnego masażu po wielu godzinach pracy czy trudnych obrad!

 

Dzięki tym wszystkim korzyściom organizacja konferencji w Zakopanem cieszy się tak dużą popularnością i przyciąga zarówno osoby z całej Polski, jak i z zagranicy. Korzystając z tej możliwości, z pewnością nie będziesz miał czego żałować!

 


Komentarze:

Czym charakteryzują się rękawice nitrylowe? ...więcej»

Co warto zobaczyć w Kazimierzu Dolnym? ...więcej»

Pożyczka na wyjazd – jak wybrać właściwą ofertę? ...więcej»

Rejs motorówką z Gdyni - komu przypadnie do gustu? ...więcej»

Gdzie najtaniej wakacje 2022? ...więcej»

Standardowe procedury check in i check out w hotelu ...więcej»

Pokój hotelowy - definicja, rodzaje, wyposażenie ...więcej»

Czym jest usługa hotelarska? ...więcej»

Test dla hotelarzy 12 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Test dla hotelarzy 8 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji