Strona główna » Produkty dla HORECA » BAUTECH Futura – posadzki i nawierzchnie...

Artykuły serwisu


BAUTECH Futura – posadzki i nawierzchnie dekoracyjne od BAUTECH


Dodano: 2015-09-30

DrukujPosadzka Bautech Creativo, Bobby Burger Warszawa


BAUTECH Futura to nowa marka pod którą kryje się cała gama systemów posadzek i nawierzchni dekoracyjnych przeznaczonych do stosowania we wnętrzach mieszkalnych, kontraktowych oraz w otoczeniu budynków.

BAUTECH, firma znakomicie znana jako dostawca systemów posadzek przemysłowych, wprowadza do swojej oferty nową markę – BAUTECH Futura. Pod ta nazwą kryją się kompleksowe rozwiązania, które inwestorom i wykonawcom dają gwarancję spełnienia najwyższych wymogów technicznych oraz osiągnięcia znakomitych efektów estetycznych.

Nasze bogate doświadczenia i technologiczne know-how zdobyte podczas realizacji tysięcy inwestycji kontraktowych pozwoliło nam stworzyć produkty, które łączą wysoką jakość, trwałość oraz łatwość aplikacji z atrakcyjną kolorystyką, możliwością otrzymania różnorodnych faktur i zastosowania różnych wykończeń. Dążyliśmy do tego, by projektanci wnętrz mieszkalnych i publicznych otrzymali bogatą paletę możliwości jeśli chodzi o wybór posadzek i nawierzchni dekoracyjnych.” – mówi Wojciech Życzkowski, dyrektor zarządzający marki BAUTECH Futura.W ofercie BAUTECH Futura znajdziemy obecnie następujące systemy posadzek i nawierzchni dekoracyjnych:
- BAUFLOOR Ultima
- BAUFLOOR Creativo
- X-FLOOR
- TERRAFLOOR
- BAUPOX Elegance
- PRESSBETON
- PRESSBETON Vertical.

BAUFLOOR Ultima to klasyczna posadzka betonowa, która niezbędną w domach, sklepach czy restauracjach szlachetność, zyskuje dzięki odpowiednio wykonanemu procesowi szlifowania. Ma surowy, industrialny charakter, pasuje do bardzo różnorodnych wnętrz – zgodnie z najnowszymi wnętrzarskimi trendami może być stosowana nawet w bardzo eleganckich pomieszczeniach.

BAUFLOOR Creativo to najbardziej uniwersalny produkt marki Bautech Futura. Ta dekoracyjna masa wykończeniowa może być stosowana na posadzkach, ścianach, sufitach, powierzchniach mebli i stałych elementów zabudowy wnętrz. Cienkie, 2-3 milimetrowe warstwy można układać na płytkach ceramicznych, drewnie, metalu, płytach gipsowo-kartonowych. Dzięki BAUFLOOR® Crativo modny efekt betonowych powierzchni można uzyskać szybko i korzystać z niego w różnych pomieszczeniach, również tych o podwyższonym poziomie wilgotności – takich jak łazienki czy kuchnie.

X-FLOOR to system pozwalający, poprzez szlifowanie i polerowanie z wykorzystaniem odpowiednich substancji, na otrzymanie gładkiej powierzchni na starej lub nowo wylanej posadzce betonowej. Efekt końcowy tego procesu przypomina powierzchnie granitowe.

TERRAFLOOR to bardzo dekoracyjne, polerowane jastrychy, przypominające posadzki marmurowe lub granitowe. Bogata gama kolorów oraz efektów wynikających z rodzaju i gramatury zastosowanego kruszywa pozwala osiągnąć niepowtarzalne zestawienia, idealnie dopasowane do charakteru danego obiektu i wizji jego projektanta.

BAUPOX Elegance to dekoracyjne posadzki żywiczne występujące w szerokiej gamie kolorów i faktur. Szczególnie rekomendowane są do pomieszczeń użyteczności publicznej, gdzie istotne jest łatwe i skuteczne utrzymanie czystości, np. obiektów handlowych, placówek medycznych, szkół.

PRESSBETON to  zdobna nawierzchnia zewnętrzna, która można wykorzystywać do wykonania chodników, podjazdów, ciągów komunikacyjnych, tarasów itp. Można ją także stosować w holach, patiach oraz innych pomieszczeniach wewnętrznych. W procesie wykończenia można mu nadać kolor i fakturę imitującą np. bruk, płyty lub kostkę kamienną.

PRESSBETON Vertical to mineralna masa do wykonywania okładzin ściennych imitujących kamień, drewno, cegłę  itp. Jej powierzchnię można modelować i odciskać na niej wzory – pozwala to m. In. na wykonywanie z niej sztucznych skał, grot, stylizowanych płaskorzeźb i innych elementów dekoracyjnych.

Wykonawcy, inwestorzy i architekci zainteresowani wykorzystaniem produktów BAUTECH Futura mogą zawsze liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze optymalnych do danej inwestycji rozwiązań oraz szkolenia dotyczące m. in. praktycznego zastosowania poszczególnych systemów. „Z naszych produktów korzysta już wiele cenionych firm wykonawczych z Polski i z zagranicy, jednak jesteśmy otwarci na wszystkich zainteresowanych naszą ofertą i gotowi do odpowiedzenia na wszelkie związane z naszymi systemami pytania. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i pomagać wykonawcom w ich codziennej pracy. Bardzo ważną grupą są też dla nas architekci i projektanci wnętrz – zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie poszukują oni indywidualnych, oryginalnych rozwiązań, często skrojonych na miarę danego obiektu – takie rozwiązania jesteśmy w stanie im zaproponować.”- podkreśla Wojciech Życzkowski.


Komentarze:

Co powinno znalezć się w pokoju hotelowym? ...więcej»

Łóżko w pokoju hotelowym – na co zwrócić uwagę? ...więcej»

Poduszka na dobry sen ...więcej»

Poradnik inwestora – budujesz hotel, pamiętaj o najważniejszym ...więcej»

Aquacycling: Jak polski fitness zarabia na nowym trendzie z Zachodu? ...więcej»

Materiał szkoleniowy dla gastronomii: Sztuka składania serwetek (VIDEO) ...więcej»

Test dla hotelarzy 8 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Polacy najchętniej spożywają Finlandia Vodka ...więcej»

Test dla hotelarzy 12 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Najwyższy standard wypoczynku – jak dbać o hotelowe materace? ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji