Strona główna » Pion hotelowy » Jak znależć dodatkową pracę w branży HoReCa?

Artykuły serwisu


Jak znależć dodatkową pracę w branży HoReCa?


Dodano: 2022-11-21

Drukuj


Wzrastająca inflacja, podniesienie kosztów utrzymania, a też nierzadko potrzeba przekwalifikowania po sytuacji związanej z pandemią sprawiły, że wiele osób musi podjąć dodatkową pracę, by nie obniżać standardów dotychczasowego życia i poradzić sobie z wyzwaniami finansowymi. Możliwość podjęcia tymczasowego lub sezonowego czy też dorywczego zajęcia, jest też dobrą opcją dla studentów, emerytów i osób, które cenią elastyczny model zatrudnienia. Aplikacja Workinn.app to udogodnienie służące za pomost łączący potencjalnych pracowników z pracodawcami z branży hotelarskiej i gastronomicznej. Warto skorzystać z niej, by znaleźć dobrego pracodawcę.

 

Koniec z niejasnymi warunkami zatrudnienia

 

Zatrudnienie w sektorze HoReCa nie zawsze cieszy się dobrą sławą (więcej o wymaganiach i obowiązkach w tej branży na stronie https://workinn.app/blog/). Nierzetelni, nieuczciwi pracodawcy, poszukując osób na sezon, często nie przestrzegają kodeksu pracy, nagminnie łamane są zasady dotyczące godzin, wynagrodzenia, a także bezpieczeństwa i higieny pracy. Wciąż bardzo często, szczególnie w miejscowościach turystycznych, funkcjonuje tzw. szara strefa. Korzystanie z aplikacji Workinn.app to bezpieczna forma znalezienia zatrudnienia. Przedsiębiorcy, pozyskując kandydatów do pracy w swojej firmie, są weryfikowani. Zarówno stawki, jak i zakres obowiązków jest jasno sprecyzowany już na starcie, co pozwala każdej ze stron na uniknięcie nieporozumień. Umowy zlecenie zawierane są zgodnie z prawem. Cała procedura jest uproszczona, dlatego to szybki i łatwy sposób, by znaleźć zajęcie w dogodnym terminie. Można wybierać spośród rozmaitych interesujących ofert od preferowanych zleceniodawców.

 

Poznaj możliwości pracy z Workinn.app

Dotychczas szukanie ofert w serwisach ogłoszeniowych związane było z aplikowaniem na stanowiska, które najczęściej nie miały wyszczególnionej kwoty przewidzianego wynagrodzenia. Często dopiero podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat był informowany o rzeczywistych warunkach finansowych. W przypadku Workinn.app (https://workinn.app/) można samodzielnie decydować, jaka stawka jest odpowiednia i jakie widełki płacowe są interesujące, co pozwala na lepszy dobór ofert.

 

Jakich pracowników poszukują pracodawcy?

 

Osoby, które chcą skorzystać z aplikacji i nie są pewne, czy będą odpowiednimi kandydatami dla pracodawców, mogą spróbować swoich sił. Zleceniodawcy poszukują nie tylko wyspecjalizowanej kadry, ale również osób z minimalnym doświadczeniem lub takich do przyuczenia, których predyspozycje i chęci do pracy pozwalają na objęcie powierzonych stanowisk. Świadcząc usługi dorywczo, nabywa się nowych, przydatnych umiejętności. Poszerzanie kompetencji w zdobywaniu różnych zleceń jest przydatne w budowaniu kariery zawodowej i w ewentualnym przyszłym szukaniu pełnoetatowego zatrudnienia. Rejestrując się na stronie Workinn.app, wyraża się gotowość do podjęcia pracy w określonych przez siebie dniach i godzinach za preferowaną stawkę. Po dopasowaniu odpowiedniej oferty i zawarciu umowy należy sumiennie wykonywać swoje obowiązki, by otrzymać stosowne rekomendacje i budować dobrą historię zatrudnienia, co jest pomocne przy znalezieniu kolejnych zleceń.


Komentarze:

Praca w różnych zakątkach świata i globalne perspektywy: czego nauczysz się na zajęciach w technikum hotelarskim? ...więcej»

Szafa ubraniowa najlepsza do szatni dla pracowników ...więcej»

Jak przeprowadzić skuteczną rekrutację pracownika na recepcje? ...więcej»

Śmierć gościa hotelowego ...więcej»

Jak ułatwić obsługę rezerwacji w Twoim hotelu/pensjonacie? ...więcej»

Standardowe procedury check in i check out w hotelu ...więcej»

Pokój hotelowy - definicja, rodzaje, wyposażenie ...więcej»

Czym jest usługa hotelarska? ...więcej»

Test dla hotelarzy 12 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Test dla hotelarzy 8 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji