Strona główna » Produkty dla HORECA

Produkty dla HORECA


Romantyczna kąpiel we dwoje – sposób na Walentynki

W dzisiejszych czasach nasze życie nabrało niesłychanego tempa, funkcjonujemy w ogromnym pośpiechu i stresie. Ten nowoczesny styl życia ma duży wpływ na  funkcjonowanie związków. Często jesteśmy w nich razem,... więcej»

Bateria umywalkowa z technologią Airblade: Kran, który myje i suszy ręce

Bateria umywalkowa z funkcją suszenia Dyson Airblade Tap myje i suszy ręce bez konieczności przenoszenia ich znad umywalki do suszarki.Czujniki na podczerwień precyzyjnie określają położenie dłoni i włączają przepływ... więcej»

Leksykon podatkowy hotelarza PIT, CIT i VAT

Publikacja jest efektem współpracy doradcy podatkowego oraz organizatora eventów współpracującego z hotelami. Dzięki temu książka porusza praktyczne problemy, które nurtują hotelarzy każdego dnia.Książka skierowana... więcej»

Nowa czterodrzwiowa lodówka Samsung o idealnie zorganizowanej przestrzeni

Nowa czterodrzwiowa lodówka Samsung nie zajmuje dużo miejsca, zmieści się więc w każdej kuchni. Ma natomiast dużą pojemność i pozwala dzięki najnowszym technologiom długo zachować świeżość żywnościNa targach w Monako... więcej»

Develey poszerza swoją ofertę produktową

Marka Develey wprowadza do swojego portfolio nowy produkt - sos Hot-Dog - wyjątkowo smaczny, aromatyczny sos o kremowej konsystencji. Wyprodukowany jest z najlepszych, wyselekcjonowanych składników na bazie duńskiego... więcej»

Jednolita powierzchnia, niewidoczne moduły

Sufit podwieszany złożony z modułów może teraz wyglądać jak gładka powierzchnia. Firma Rockfon wprowadziła nowość na rynek – akustyczne sufity podwieszane z krawędzią X. To rozwiązanie do wnętrz, w których... więcej»

SPA Piwne - Szansa na zysk

Topniejące marże hotelarskie oznaczają topniejące zyski? Niekoniecznie. Istnieje prosty, atrakcyjny i, przede wszystkim, skuteczny sposób, by w czasach kryzysu zyskać stabilność finansową. Dodatkowym źródłem dochodów... więcej»

Jak dobrać brodzik do łazienki – radzi Kaldewei

Brodzik jest tym elementem wyposażenia wnętrz, który z jednej strony decyduje o komforcie korzystania z prysznica, a z drugiej stanowi istotny walor architektoniczny i mocno wpływa na wygląd łazienki. Jakie czynniki... więcej»

Kreowanie niezapomnianych doświadczeń gości poprzez design hotelu

"Dla dzisiejszych klientów, marka hotelowa powinna zapewnić doświadczenia lub stworzyć strukturę umożliwiającą przeżycie doświadczeń, których poszukują" - zauważyli uczestnicy inauguracyjnego szczytu... więcej»

Nowe hotelowe trendy w 2012

Duże stylowe pomieszczenia z otwartymi prysznicami stają się coraz bardziej powszechne w luksusowych hotelach londyńskich - czy ta tendencja utrzyma się w 2012 roku? Przeanalizujmy, które nowe trendy będą się... więcej»

Zatrzymaj się! Popatrz! i Posłuchaj!

Zatrzymaj się, popatrz, posłuchaj - trzy proste, potencjalnie ratujące życie czynności wpojone nam przez rodziców i nauczycieli, konieczne w sytuacji, gdy mamy zamiar przejść przez ulicę. Ta dobra rada odnosi... więcej»

Zasada 3R - redukcja, racjonalizacja i recykling w przeciwdziałaniu marnowaniu żywności w lokalach gastronomicznych

Kwintesencją sprawnego gospodarowania odpadami jest zasada trzech „R”: redukcja, racjonalizacja, recykling (ang. reduce, reuse, recycle).  Warto ją poznać, gdyż daje wymierne korzyści w postaci... więcej»

Drzwi otwierające się przed gośćmi

Na co należy zwrócić uwagę dobierając rozwiązanie dla wejścia z zastosowaniem drzwi automatycznych w obiektach biurowych, hotelach i restauracjach?1. Usytuowanie dróg ewakuacyjnych Drzwi przesuwne, zastosowane na... więcej»

Hotelarze powinni korzystać z nowych mierników gościnności i efektywności obsługi

Większość hotelarzy, z którymi się obecnie spotykam wydaje się być w pełni świadoma znaczenia świadczenia obsługi dla każdego gościa. Biorąc pod uwagę możliwość swobodnego rozprzestrzeniania się internetowych opinii... więcej»

Na przekąskę, na deser, na karnawał

Bale, maskarady i szalone domówki - zaczyna się Karnawał! Czas ruszyć na  imprezę, albo jeszcze lepiej, samemu zaprosić do siebie przyjaciół. Zorganizowanie domowego przyjęcie nie jest takie trudne, szczególe... więcej»

Nowe próby sprzedaży pustych hotelowych pokoi

Amerykański przemysł hotelowy walczy z gorzkim faktem: każdego dnia, średnio 40 procent jego pokoi jest pusta. Zjawisko to połączone z olbrzymimi środkami finansowymi wydawanymi na marketing spowodowało w ostatnich... więcej»

Porady marketingowe dla dostawców dla przemysłu hotelarskiego w trudnych czasach

Warty wiele miliardów dolarów kompleks hotelowy i wypoczynkowy żywi bardzo szeroką grupę odbiorców, poczynając od projektantów i architektów, kończąc na firmach technologicznych i dostawcach mebli oraz wyposażenia.... więcej»

Uwielbiam to lobby

To centralne miejsce zgromadzeń nabiera stylizacyjnego odrodzenia w miarę jak hotelarze starają się, by ich goście spędzali w tej publicznej przestrzeni coraz więcej czasu. Dziesiątki lat minęły odkąd pociągi... więcej»

Udoskonalanie hotelowego lobby

Hotelarze, bardziej niż kiedykolwiek, koncentrują się na tworzeniu luksusowych lobby, kreujących przekonywujący punkt widzenia ich klienteli. Niezależnie od tego czy jesteś, czy nie jesteś, w przemyśle hotelarskim,... więcej»

Witajcie w Hotelu Microsoft

Kiedy myślę o Microsoft, nie mam skojarzeń z wyrafinowaną, seksowną zabawą. Zapoznawcze przyjęcie w Hotel Sax Chicago ubiegłego wieczora było próbą zmiany mojego punktu widzenia w tym względzie, a także opinii setek... więcej»

Wystrój hotelu jest istotą doznania gościa

Gwałtownie zmieniające się wymagania gości zmieniły przemysł hotelarski. Nie wystarcza już dłużej czysty, wygodny pokój, będący mantrą często podróżujących osób lub oczekiwaniem osób korzystających z hoteli... więcej»

Wybredny turysta chce czegoś więcej, niż zwykła przekąska w pokoju

Sprawdź rachunek restauracyjny. Oto próbka tego, czego możesz oczekiwać do zapłaty w Four Seasons Hotel przy 57 Ulicy, w przeciwieństwie do porównywalnych pozycji w sąsiednim sklepie Duane Reade: Kiedy wszystkie... więcej»

« 1 2 3 (4) 5 6 »

Co powinno znalezć się w pokoju hotelowym? ...więcej»

Łóżko w pokoju hotelowym – na co zwrócić uwagę? ...więcej»

Poduszka na dobry sen ...więcej»

Poradnik inwestora – budujesz hotel, pamiętaj o najważniejszym ...więcej»

Aquacycling: Jak polski fitness zarabia na nowym trendzie z Zachodu? ...więcej»Jak dla mnie program dla lokali gastronomicznych to...

2017-01-18, 08:52:31 ~marek123

Według mnie nie powinno się zlecać tej formy reklamy...

2016-12-08, 14:52:13 ~Karolina

Będę musiała wypróbować te rady jak już otworzę mój lokal....

2016-09-15, 12:05:02 ~karolinad

Jaki zbieg okoliczności! Dwa tygodnie temu zamawiałam u Was...

2016-06-27, 12:52:15 ~MarcelinaKr

Interesujący ten wariacki teścik

2016-01-25, 12:32:47 ~Kumitsu

pewnie

2013-04-24, 16:17:28 ~pewnie

Nie ma nic gorszego. Ci, którzy u nas byli wiedzą, że u nas...

2012-10-29, 09:29:21 ~Hostel Fraszka

Z internetem jest też tzw. drugie dno. Jako nowi w branży ...

2012-06-25, 17:07:11 ~Hostel Fraszka Wrocław

Świetnie napisane!

2012-06-19, 17:37:44 ~uczestnik2

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji