Niedziela 17 Luty 2019

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Produkty dla HORECA

Produkty dla HORECA


Apartament DeLuxe, widoki łazienkowe

Hotele butikowe burzą ścianę pomiędzy sypialnią a łazienką – przypadek omletu podanego w nieodpowiednim momencie. Hotele dodały nowe miejsce do oglądania i do bycia oglądanym: łazienkę. Adaptując zjawisko... więcej»

Dobrze wyglądać w uniformie

Jednolity ubiór jest potężnym narzędziem przekazywania markowych komunikatów poprzez kreację wyrazistej tożsamości personelu. W miarę jak rynek hotelowy staje się jeszcze bardziej przeładowany markami poszukującymi... więcej»

Łazienkowe trendy: Naturalność jest atrakcyjna

Wraca naturalny kamień na łazienkowe kafelki. Podczas gdy ceny marmuru i innych naturalnych kamieni przekraczają możliwości kosztowe wielu inwestorów, to nowe marmury z Chin mają prawie takie same ceny jak sztuczne... więcej»

Eau de Hotel

Następnym razem kiedy wejdziesz do hotelu, zamknij oczy, słuchaj i głęboko wdychaj zapachy. Możesz się tam nawet natknąć na fontannę, w której zanurzysz palce, lub na poczęstunek, przygotowany specjalnie dla... więcej»

Eksperymentalny hotelowy pokój przyszłości

Chociaż brzmi to trochę jak z filmu science-fiction, to obecnie osoby podróżujące, które kochają najnowsze gadżety mogą przenocować w Courtyard Newark-University of Deleware i wypróbować wielu innowacyjnych... więcej»

Halo, Recepcja? Sądzę, że mnie okradziono!

Jeżeli dobrze pamiętam, późnym latem 1980 roku doświadczyłem pierwszego incydentu, który obecnie nazywa się awanturami z personelem hotelowym, a który dotyczył kosztu rozmów telefonicznych. Byłem w Sztokholmie, w... więcej»

Inteligentne rozwiązania grzewcze - innowacyjna technologia podczerwieni

Piękny wiosenny wieczór, goście spędzają czas na zewnątrz w letnim ogródku rozkoszując się kojącymi podmuchami delikatnego wiatru. W towarzystwie przyjaciół obserwują czarujący zachód słońca…Od jasnej... więcej»

NAUSICAA – nowe rozwiązanie dla ośrodków SPA

Przenosi umysł i ciało do fascynującego świata wody, gdzie piękno i dobre samopoczucie zlewa się w wymiarach nowo odnalezionej harmonii.Nausicaa jest nowym urządzeniem, integralną częścią projektu SPA firmy GTS.... więcej»

Hotele inicjują akcje przeciw alergiom

28 pokoi gościnnych na piątym piętrze Doubletree Hotel wygląda niemal identycznie, jak pozostałe 171 pokoi w tym hotelu. Są jednak wyraźne różnice. Powietrze odczuwa się jako bardziej rześkie. W pokojach brak jest... więcej»

Hotelowe lobby zyskują luksusowy wystrój

Po dodaniu luksusowych akcentów do pokoi gościnnych, hotele pragną nadać swoim lobby specjalnego charakteru, aby przyciągania klientów. Hotelowi goście naprawdę nie powinni przegapić następnej wielkiej rzeczy w... więcej»

Branding w hotelach

Mówi się, że ziarnko piasku drażniące ostrygę powoduje powstawanie perły. Ziarnka piasku są materiałami wpływającymi na awarie maszyn, w związku z czym inżynierowie starają się je usunąć, aby zapewnić ich płynne... więcej»

Jakie elementy wystroju tworzą udany hotel

W ciągu ostatnich dziesięcioleci, w hotelowym designie obserwowaliśmy interesującą ewolucję. W początkach dwudziestego wieku, bogacze podróżowali w wielkim stylu, w urlopowym tempie, z ogromnymi ilościami bagażu i... więcej»

Koniec z sypialnianą nudą

Występuje powszechne zjawisko wzajemnego oddziaływania, w ramach którego pokoje hotelowe nabierają coraz bardziej domowego charakteru, podczas gdy rezydencje mieszkalne zapożyczają wzory z hoteli najwyższej klasy. ... więcej»

Spóźniający się goście obudzili hotele

Hotele unowocześniły swoje łóżka, wzbogaciły swoją technologię, dodały więcej usług spa i stały się bardziej przyjazne dla dzieci i ulubionych zwierzątek gości. A co się dzieje z ich usługą budzenia? Usługi... więcej»

Branding: Ustanawianie standardów

Projektanci generalnie otrzymują w szkole fundamentalne wykształcenie w zakresie projektowania, polegające na przyswojeniu sobie zasad stosowania ludzkich proporcji w architekturze gregoriańskiej czy stosowania... więcej»

Hotele poprawiają jakość usług konferencyjnych

Hotele już dłużej nie sprzedają klientom organizującym konferencje, wyłącznie sali narad, systemu nagłaśniającego, projektora i kilku dzbanków wody. Niektóre łańcuchy hotelowe o pełnym zakresie usług są w... więcej»

Maksymalizacja inwestycji w działalność fitness

Nadmiernie powszechnym zjawiskiem jest zbytnie upraszczanie procesu tworzenia lub udoskonalania centrów fitness. Zbyt często założenie jest takie: zdobyć parę ćwiczeniowych rowerów i bieżni, kilka urządzeń... więcej»

Hotelarze poszukują i znajdują nowe, atrakcyjne usługi dodatkowe

W pięciogwiazdkowym Pan Pacific Vancouver – oferują coś, co można by nazwać „łykiem świeżego powietrza”. Trik polega na udostępnianiu przenośnych pojemniczków z tlenem do szybkiej regeneracji sił.... więcej»

Kryteria wyboru sali konferencyjnej

Lokalizacja konferencji bądź imprezy może pomóc lub zaszkodzić ci w odniesieniu sukcesu. Lokalizacja, którą wybierzesz, ustala i kreuje właściwe otoczenie dla wydarzeń, które będą tu miały miejsce. Budżet,... więcej»

Lista życzeń na temat pokoi hotelowych: sprostaj jej

Jakie są najważniejsze udogodnienia w pokoju hotelowym dla osób podróżujących służbowo? Doskonałe usługi spa - sugeruje najnowsze badanie przeprowadzone przez grupę „Hospitality & Leisure” z firmy... więcej»

Sejfy w pokojach hotelowych

Montowanie sejfów w pokojach hotelowych zmieniło się z kategorii udogodnień do kategorii konieczności. Podróżujący przewożą ze sobą więcej niż kiedykolwiek wcześniej, urządzeń elektronicznych, akcesoriów oraz... więcej»

Hotelowe innowacje? Oceń je sam

Będąc w ubiegłym tygodniu jednym z sędziów nagród przyznawanych przez DEPA (organizację zajmującą się wyposażeniem wnętrz hotelowych) w konkursie Nagród dla Hoteli z Bliskiego Wschodu (Middle East Hotel Awards),... więcej»

« 1 2 3 4 (5) 6 »

Co powinno znalezć się w pokoju hotelowym? ...więcej»

Łóżko w pokoju hotelowym – na co zwrócić uwagę? ...więcej»

Poduszka na dobry sen ...więcej»

Poradnik inwestora – budujesz hotel, pamiętaj o najważniejszym ...więcej»

Aquacycling: Jak polski fitness zarabia na nowym trendzie z Zachodu? ...więcej»Jak dla mnie program dla lokali gastronomicznych to...

2017-01-18, 08:52:31 ~marek123

Według mnie nie powinno się zlecać tej formy reklamy...

2016-12-08, 14:52:13 ~Karolina

Będę musiała wypróbować te rady jak już otworzę mój lokal....

2016-09-15, 12:05:02 ~karolinad

Jaki zbieg okoliczności! Dwa tygodnie temu zamawiałam u Was...

2016-06-27, 12:52:15 ~MarcelinaKr

Interesujący ten wariacki teścik

2016-01-25, 12:32:47 ~Kumitsu

pewnie

2013-04-24, 16:17:28 ~pewnie

Nie ma nic gorszego. Ci, którzy u nas byli wiedzą, że u nas...

2012-10-29, 09:29:21 ~Hostel Fraszka

Z internetem jest też tzw. drugie dno. Jako nowi w branży ...

2012-06-25, 17:07:11 ~Hostel Fraszka Wrocław

Świetnie napisane!

2012-06-19, 17:37:44 ~uczestnik2

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji