Sobota 10 Grudzień 2022

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Artykuły serwisu

Artykuły serwisu


Co warto zobaczyć w Szczecinie? 6 wyjątkowych atrakcji

Szczecin największe miasto i jednocześnie stolica województwa zachodniopomorskiego. Jego wyjątkowe położenie na Pobrzeżu Szczecińskim, nad Odrą oraz jeziorem Dąbie, sprawiło że teren był bardzo wcześnie zasiedlony.... więcej»

Jak znależć dodatkową pracę w branży HoReCa?

Wzrastająca inflacja, podniesienie kosztów utrzymania, a też nierzadko potrzeba przekwalifikowania po sytuacji związanej z pandemią sprawiły, że wiele osób musi podjąć dodatkową pracę, by nie obniżać standardów... więcej»

Jak przygotować się na wakacje w hotelu?

Wakacje w hotelu są bardzo popularnym sposobem na wypoczynek wśród osób, które cenią komfort i bezpieczeństwo. Aby zorganizować takie wakacje, często wystarczy zarezerwować pobyt w wybranym hotelu i spakować... więcej»

Szafa ubraniowa najlepsza do szatni dla pracowników

W poniższym artykule odpowiemy na pytanie czy przebieralnia powinna się znajdować w każdym zakładzie pracy. Wskażemy również jaką szafę ubraniową dla pracowników warto wybrać.  Szatnia dla... więcej»

Czym charakteryzują się rękawice nitrylowe?

Rękawice z nitrylu, czyli ze specjalnej miękkiej folii, to rozwiązanie stosowane głównie w branży spożywczej, ale nie tylko. Jakie mają właściwości i dlaczego warto je stosować w pracy? Jakie właściwości mają... więcej»

Co warto zobaczyć w Kazimierzu Dolnym?

Kazimierz Dolny to bez wątpienia jedno z najbardziej urokliwych miasteczek w Polsce. Położony jest nad Wisłą, z racji czego bardzo często bywa zamiennie nazywany Kazimierzem nad Wisłą. Miejscowość wyróżnia naprawdę... więcej»

Pożyczka na wyjazd – jak wybrać właściwą ofertę?

Lipiec i sierpień to jedyne miesiące, w których rodzice mogą zaplanować wymarzone wakacje dla całej rodziny. Niestety, szczyt sezonu urlopowego oznacza zwiększone koszty rodzinnego wypadu. Na szczęście, z pomocą... więcej»

Wynajem sali na konferencję – na co zwrócić uwagę?

Konferencja jest specyficznym rodzajem eventu, w którym ogromny nacisk kładzie się na kwestie związane z programem. Organizatorom zależy na merytorycznej jakości wydarzenia i podkreśleniu profesjonalizmu. Wybór... więcej»

Rejs motorówką z Gdyni - komu przypadnie do gustu?

Rejs motorówką z Gdyni to doskonała szansa na spędzenie wolnego czasu z rodziną, ukochanym partnerem czy też bliskimi znajomymi. Wystarczy zarezerwować dla siebie dogodny termin i przeżyć niesamowitą przygodę na... więcej»

Gdzie najtaniej wakacje 2022?

Wakacyjny wyjazd kojarzy się z reguły z dość dużym wydatkiem. Przelot, wyżywienie, lokalne atrakcje, a do tego – lody, przekąski i drinki. Tygodniowy pobyt okazuje się być poważnym obciążeniem dla budżetu. Są... więcej»

Narty po sezonie - czy warto je teraz kupić?

Mamy wiosnę, co oznacza, że wielu z nas zupełnie woli nie myśleć o zimie, a skupić się na nadchodzących, jeszcze cieplejszych, letnich dniach. Warto jednak cofnąć się nieco myślami do zimy, by wyposażyć się w... więcej»

Jak przeprowadzić skuteczną rekrutację pracownika na recepcje?

Jak wybrać idealnego pracownika recepcji? Na co zwrócić uwagę podczas rekrutacji? Jakie pytania zadać i w ogóle od czego zacząć cały proces? Jak napisać skuteczną ofertę pracy? Proces selekcji i rekrutacji... więcej»

Ubezpieczenie na czas wyjazdu służbowego – czy warto?

Na pracodawcy ciąży obowiązek ubezpieczenia pracownika na czas podróży służbowej. Mimo to w delegacji pracownicy nie tylko wykonują obowiązki służbowe, ale też odpoczywają i wykorzystują wolny czas. Dlatego warto... więcej»

Łóżka i materace hotelowe – postaw na najwyższą jakość

Powszechnie znanym faktem w branży hotelarskiej jest to, że wyspany klient to zadowolony klient. Dodatkowo taki, który będzie dobrze wspominał pobyt oraz z większym prawdopodobieństwem zdecyduje się ponownie... więcej»

Czarter jachtów Chorwacja

Wakacje na jachcie w słonecznym i ciepłych Bałkanach? Kto o takich nie marzy? Chorwackie wybrzeże jest jednym z najczęściej wybieranych przez żeglarzy lubujących się w spokojnym pływaniu morskimi szlakami. Czarter... więcej»

Ucz się u mistrza

 Jesteś mikro, małym, średnim przedsiębiorcą lub prowadzisz działalność na własny rachunek w Małopolsce? Świadczysz usługi w branży gastronomicznej lub hotelarskiej?  Chcesz, aby Twoi... więcej»

Dodatkowe pieniądze w zasięgu ręki

 Świadczysz usługi w branży gastronomicznej lub hotelarskiej? Zatrudniasz fachowców z bogatą wiedzą i doświadczeniem?  Dbasz o jakość swoich usług?  Szukasz nowych kierunków rozwoju dla... więcej»

Najlepsze sale konferencyjne Poznań i inne miasta mają bogatą ofertę

Wiele firm, niezależnie od tego na jakim etapie rozwoju się znajdują, organizują różnego typu konferencje. Niemal w każdej branży jest duże zapotrzebowanie na doskonale wyposażone sale konferencyjne. Jak znaleźć... więcej»

Zakopane apartamenty na sprzedaż

Zakopane, niekwestionowana stolica polskich Tatr, jest miejscowością, w której można poczuć gwar kurortu, ale i solidnie wypocząć. Niezależnie od pory roku do Zakopanego zjeżdżają nie tylko nasi rodacy, lecz także... więcej»

Lady recepcyjne - wszystko co warto wiedzieć przed zakupem

Recepcja jest pierwszym pomieszczeniem, z którym ma kontakt gość lub klient odwiedzający firmę. Dlatego od jej wyglądu, estetyki i wyposażenia zależy pierwsze wrażenie, tak ważne dla tworzenia subiektywnych opinii. To... więcej»

Dlaczego warto zorganizować konferencję w hotelu?

Konferencja biznesowa to wydarzenie, które powinno zostać starannie zaplanowane i zorganizowane z niezwykłą precyzją. Dbałość o profesjonalizm działań firmowych na co dzień musi mieć odzwierciedlenie w nietypowych,... więcej»

Co warto zwiedzić w Bytomiu?

Przymierzasz się planowania kolejnej wyprawy po niezwykłych miejscowościach na terenie naszego kraju? Z pewnością każda osoba, która kocha podróże po województwie śląskim, powinna odpowiedzi miasto, jakim jest Bytom.... więcej»

« (1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 »

Standardowe procedury check in i check out w hotelu ...więcej»

Pokój hotelowy - definicja, rodzaje, wyposażenie ...więcej»

Czym jest usługa hotelarska? ...więcej»

Test dla hotelarzy 12 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Test dla hotelarzy 8 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji