Piątek 18 Styczeń 2019

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Artykuły serwisu

Artykuły serwisu


Zaangażowani w media społecznościowe. Część I: citizenM Hotels

W chwili obecnej większość hoteli znalazło sposób, aby przystosować się do wyzwań stawianych przez media społecznościowe. Niektórzy składają obietnice bez pokrycia i modlą się, aby to zjawisko znikło z przestrzeni... więcej»

Wydobywanie najlepszych cech u gości, wydobywa najlepsze cechy u pracowników pierwszej linii

Kluczową zasadą znajdywania osobistej samorealizacji w niekończącej się podróży ku doskonałości usług hotelarskich, jest świadomość tego, że kiedy wydobywamy najlepsze cechy u innych, jednocześnie wydobywamy najlepsze... więcej»

Projektowanie i ulepszanie barowego menu

Dawno już przyjęto założenie, że projekt i układ menu może wpływać na wybory dokonywane przez gości, a przy odrobinie wysiłku w rozplanowanie menu można zwiększyć obroty bez zmiany kosztów gastronomicznych.Staje się... więcej»

Jakimi sztuczkami dysponuje konsjerż? Magia tkwi w planowaniu

W powieści Harry Potter i Insygnia Śmierci, Voldemort i Śmierciożercy niebezpiecznie nastawali na Harry’ego, Hermionę i Rona, którzy musieli z tego powodu pośpiesznie opuścić przyjęcie weselne, ale niestety... więcej»

7 błędów hotelowego marketingu w przyciąganiu turystyki rodzinnej

Zbyt często pieniądze wydawane na marketing są marnowane. Kiedy marketing opiera się na konwencjonalnej wiedzy i przestarzałych założeniach, nie uwzględniając postępu w zrozumieniu zachowań klientów, cierpieć może na... więcej»

Trendy w zabiegach spa: Sygnały z gastronomii

W miarę stałego przygotowywania się na najgorsze, tęskniąc za dobrą starą stabilnością gospodarczą, a jednocześnie przewidując przemijanie burzy, znaleźliśmy się w doskonałym momencie, by zaplanować wysunięcie się na... więcej»

Hotelowa nauka gościnności zdobyta w Moskwie

Jako dziecko „zimnej wojny”, mogę szczerze przyznać się do tego, że nawet już po pierestrojce, nigdy nie marzyłem o dniu, w którym będę mógł odwiedzić Rosję. Jednakże niedawno znalazłem się na pokładzie... więcej»

Pozytywny wpływ recepcyjnych wrażeń na biznes grupowy

Recepcja jest miejscem, w którym zaczyna się prawdziwy hotelowy marketing. Jako wizytówka hotelu, recepcja dostarcza gościom pierwszego doświadczenia w kontakcie z hotelem i nadaje atmosferę całemu grupowemu... więcej»

Ewolucja Revenue Management: Skąd przyszło, dokąd zmierza

Chociaż revenue management w hotelarstwie zostało pierwotnie zaprojektowane do stosowania głównie w pojedynczych i niezależnych hotelach, to produkt ten ewoluował znacząco, aby móc zaspokajać potrzeby związane z... więcej»

Dziesięć porad dla generowania powtarzalnego biznesu

Zbyt wiele firm nie rozumie, że chociaż zapewnianie doskonałej obsługi klienta jest jednym z kluczowych składników powtarzalności biznesu, to ta specjalna osobista więź z klientem i pracownikiem, zapewnia związek... więcej»

Gesty w obsłudze gości

Proszę zapalić świecę! Wszystkie pozostałe świece na restauracyjnych stolikach paliły się, z wyjątkiem naszej. Zapadł właśnie zmierzch, a wprost z naszego stolika mieliśmy wspaniały widok na wodę. Wyśmienite warunki... więcej»

Jestem dyrektorem naczelnym hotelu, co dzisiaj zrobiłem?

Jestem finansowo odpowiedzialny za każda pozycję na rachunku zysków i strat i wiem dlaczego mogą tam być rozbieżności, dlatego podpisuję każdą fakturę, nadaję jej kod i upewniam się, czy została złożona i opłacona w... więcej»

Powtarzalność i standaryzacja zadań housekeepingu powinny być normą

Pytanie: Mój obiekt, będący własnością korporacyjną, przyjmuje wielu klientów grupowych w trakcie tygodnia, ale przygotowanie pokoi dla gości weekendowych jest stresujące. Każda minuta, którą tracą moi goście w lobby,... więcej»

Pięć sposobów na to, aby goście polubili twoje spa

Obecna sytuacja gospodarcza stworzyła presję na racjonalizację wydatków i chociaż spa, generalnie, jako usługa regenerująca nadwerężone siły, realizowana w rozsądnej cenie nie jest kwalifikowana jako coś rozrzutnego,... więcej»

Marketing społecznościowy w hotelarstwie

Czy wiesz, że kilkanaście milionów Polaków skupionych jest w serwisach społecznościowych. Wielu z nich słucha muzyki, ogląda i publikuje zdjęcia, ale również dzieli się opiniami, rekomendacjami. Social media to... więcej»

Test 1 - Technik obsługi turystycznej

1. Plac Czerwony przedstawiony na zdjęciu to jedna z atrakcji turystycznych:A. ParyżaB. MoskwyC. WilnaD. Berlina2. Babiogórski Park Narodowy uznany jest przez UNESCO za:A. Światowy rezerwat biosferyB. Jedyny park... więcej»

Hotelowy nadkomplet: Nie dopuszczaj do tego w swoim obiekcie

Czy kiedykolwiek zjawiłeś się w hotelu, gdzie powiedziano ci, że tak naprawdę nie masz tam zarezerwowanego pokoju? Jeśli tak, można by pomyśleć, że jesteś coraz bardziej zapominalski, myśląc, że zabezpieczyłeś sobie... więcej»

Czynnik zaskoczenia: Wsparcie dyrektora naczelnego w procesie sprzedaży

Wielu dyrektorów naczelnych nie docenia możliwości swojego stanowiska. W codziennej pracy w hotelu łatwo jest stracić z punktu widzenia to, jak hotelowy personel, a co ważniejsze klienci postrzegają dyrektora... więcej»

Nikt nie rodzi się wielkim klientem. Trzeba go po prostu ukształtować

Rozwijanie dobrych relacji pomiędzy klientem, a agencją niczym się nie różni od budowania innych relacji: proces ten wymaga po prostu wysiłku. Rodzaj pracy włożonej w to przedsięwzięcie będzie wpływał na rodzaj... więcej»

Filozofia korporacji hotelowej na przykładach

Filozofia korporacyjna obejmuje wartości organizacji, jak etyka, moralność, sprawiedliwość i równość. Nowy paradygmat w hotelarstwie korporacyjnym jest przejściem od uwydatniania  produkcyjnego aspektu naszego... więcej»

Procedury dla room service

1. Upewnij się, czy stolik jest prawidłowo nakryty, a zamówienie w pełni zrealizowane, zanim zapukasz do drzwi.2. Zapukaj do drzwi trzykrotnie i natychmiast przedstaw się „Dzień dobry, Room service”.3.... więcej»

Obsługa klienta jest obecnie częścią działu marketingu

Stało się już faktem, że ściany w każdym hotelu na całym świecie wykonane są ze szkła i są zupełnie przeźroczyste. Zewnętrzny świat może więc teraz zaglądnąć do twojego hotelowego lobby i być świadkiem tego, jak w... więcej»

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 (25) 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 »

Materiał szkoleniowy dla gastronomii: Sztuka składania serwetek (VIDEO) ...więcej»

Test dla hotelarzy 8 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Polacy najchętniej spożywają Finlandia Vodka ...więcej»

Test dla hotelarzy 12 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Najwyższy standard wypoczynku – jak dbać o hotelowe materace? ...więcej»

Piękny Pałac, odremontowany i zaadoptowany na...

2018-06-08, 23:45:01 ~Zbigniew Hanke

Też jak jadę na rower to biorę dużą butelkę cisowianki,...

2018-05-15, 12:57:50 ~Agata

Fajnie, że Koneser będzie miał taką bogatą ofertę...

2018-03-24, 18:12:35 ~Karolina

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Copyright ©2008-2018 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji